Najbliższe odjazdy
Przystanek: Ułańska
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 19:47 godz : min o 12:06
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:06
| Ułańska | 2 | 12:08
| Bankowa | 3 | 12:10
| Sukiennicza | 4 | 12:12
| Plac Jana Pawła II | 5 | 12:14
| Łódzka Warszawska | 6 | 12:16
| Łódzka OSRiR | 7 | 12:17
| Łódzka Sportowa | 8 | 12:18
| Łódzka Miła | 9 | 12:19
| Łódzka Tyniec | 10 | 12:21
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 12:23
| Łódzka Lubelska | 12 | 12:24
| Łódzka Winiary | 13 | 12:25
| Kołobrzeska Okrąglicka | 14 | 12:27
| Połaniecka | 15 | 12:28
| Chocimska | 16 | 12:30
| Lubelska Winiary | 17 | 12:31
| Leśna | 18 | 12:32
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 20:00 godz : min o 12:19
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:19
| Ułańska | 2 | 12:21
| Bankowa | 3 | 12:23
| Sukiennicza | 4 | 12:25
| Plac Jana Pawła II | 5 | 12:27
| Toruńska Gdańska | 6 | 12:28
| Pucka Szpital | 7 | 12:29
| Stawiszyńska Skarszewska | 8 | 12:30
| Żołnierska | 9 | 12:31
| Tuwima | 10 | 12:32
| Tuwima POM | 11 | 12:33
| Żeromskiego | 12 | 12:35
| Staffa | 13 | 12:36
| Długa Stawiszyńska | 14 | 12:38
| Długa | 15 | 12:39
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 20:03 godz : min o 12:22
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:22
| Ułańska | 2 | 12:24
| Bankowa | 3 | 12:26
| Sukiennicza | 4 | 12:27
| Plac Jana Pawła II | 5 | 12:29
| 3-go Maja | 6 | 12:31
| Nowy Rynek Chopina | 7 | 12:33
| Chopina | 8 | 12:35
| Harcerska | 9 | 12:37
| Poznańska Wojska Polskiego | 10 | 12:38
| Poznańska Szpital | 11 | 12:40
| Poznańska Galeria | 12 | 12:41
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 13 | 12:42
| Poznańska Kampus | 14 | 12:44
| Kolonia Kościelna Wieś | 15 | 12:45
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 20:17 godz : min o 12:36
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:36
| Ułańska | 2 | 12:38
| Bankowa | 3 | 12:40
| Sukiennicza | 4 | 12:42
| Plac Jana Pawła II | 5 | 12:44
| Łódzka Warszawska | 6 | 12:46
| Łódzka OSRiR | 7 | 12:47
| Łódzka Sportowa | 8 | 12:48
| Łódzka Miła | 9 | 12:49
| Łódzka Tyniec | 10 | 12:51
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 12:53
| Łódzka Lubelska | 12 | 12:54
| Łódzka Winiary | 13 | 12:55
| Kołobrzeska Okrąglicka | 14 | 12:57
| Połaniecka | 15 | 12:58
| Chocimska | 16 | 13:00
| Lubelska Winiary | 17 | 13:01
| Leśna | 18 | 13:02
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 20:30 godz : min o 12:49
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:49
| Ułańska | 2 | 12:51
| Bankowa | 3 | 12:53
| Sukiennicza | 4 | 12:55
| Plac Jana Pawła II | 5 | 12:57
| Toruńska Gdańska | 6 | 12:58
| Pucka Szpital | 7 | 12:59
| Stawiszyńska Skarszewska | 8 | 13:00
| Żołnierska | 9 | 13:01
| Tuwima | 10 | 13:02
| Tuwima POM | 11 | 13:03
| Żeromskiego | 12 | 13:05
| Staffa | 13 | 13:06
| Długa Stawiszyńska | 14 | 13:08
| Długa | 15 | 13:09
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 20:33 godz : min o 12:52
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:52
| Ułańska | 2 | 12:54
| Bankowa | 3 | 12:56
| Sukiennicza | 4 | 12:57
| Plac Jana Pawła II | 5 | 12:59
| 3-go Maja | 6 | 13:01
| Nowy Rynek Chopina | 7 | 13:03
| Chopina | 8 | 13:05
| Harcerska | 9 | 13:07
| Poznańska Wojska Polskiego | 10 | 13:08
| Poznańska Szpital | 11 | 13:10
| Poznańska Galeria | 12 | 13:11
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 13 | 13:12
| Poznańska Kampus | 14 | 13:14
| Kolonia Kościelna Wieś | 15 | 13:15
| Kościelna Wieś Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |