Najbliższe odjazdy
Przystanek: Ułańska - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05 min o 15:18
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:18
| Ułańska | 2 | 15:20
| Bankowa | 3 | 15:22
| Sukiennicza | 4 | 15:24
| Plac Jana Pawła II | 5 | 15:26
| Toruńska Gdańska | 6 | 15:27
| Pucka Szpital | 7 | 15:28
| Stawiszyńska Skarszewska | 8 | 15:29
| Żołnierska | 9 | 15:30
| Tuwima | 10 | 15:31
| Tuwima POM | 11 | 15:32
| Żeromskiego | 12 | 15:34
| Staffa | 13 | 15:35
| Długa Stawiszyńska | 14 | 15:37
| Długa | 15 | 15:38
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 10 min o 15:23
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:23
| Ułańska | 2 | 15:25
| Bankowa | 3 | 15:27
| Sukiennicza | 4 | 15:29
| Plac Jana Pawła II | 5 | 15:31
| 3-go Maja | 6 | 15:33
| Nowy Rynek Chopina | 7 | 15:35
| Chopina | 8 | 15:38
| Harcerska | 9 | 15:40
| Poznańska Wojska Polskiego | 10 | 15:41
| Poznańska Szpital | 11 | 15:43
| Poznańska Galeria | 12 | 15:44
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 13 | 15:45
| Poznańska Kampus | 14 | 15:47
| Kolonia Kościelna Wieś | 15 | 15:48
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 23 min o 15:36
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:36
| Ułańska | 2 | 15:38
| Bankowa | 3 | 15:40
| Sukiennicza | 4 | 15:42
| Plac Jana Pawła II | 5 | 15:44
| Łódzka Warszawska | 6 | 15:46
| Łódzka OSRiR | 7 | 15:47
| Łódzka Sportowa | 8 | 15:48
| Łódzka Miła | 9 | 15:49
| Łódzka Tyniec | 10 | 15:51
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 15:53
| Łódzka Lubelska | 12 | 15:54
| Łódzka Winiary | 13 | 15:55
| Kołobrzeska Okrąglicka | 14 | 15:57
| Połaniecka | 15 | 15:58
| Chocimska | 16 | 16:00
| Lubelska Winiary | 17 | 16:00
| Leśna | 18 | 16:02
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 35 min o 15:48
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:48
| Ułańska | 2 | 15:50
| Bankowa | 3 | 15:52
| Sukiennicza | 4 | 15:54
| Plac Jana Pawła II | 5 | 15:56
| Toruńska Gdańska | 6 | 15:57
| Pucka Szpital | 7 | 15:58
| Stawiszyńska Skarszewska | 8 | 15:59
| Żołnierska | 9 | 16:00
| Tuwima | 10 | 16:00
| Tuwima POM | 11 | 16:02
| Żeromskiego | 12 | 16:04
| Staffa | 13 | 16:04
| Długa Stawiszyńska | 14 | 16:07
| Długa | 15 | 16:08
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 40 min o 15:53
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:53
| Ułańska | 2 | 15:55
| Bankowa | 3 | 15:57
| Sukiennicza | 4 | 15:59
| Plac Jana Pawła II | 5 | 16:00
| 3-go Maja | 6 | 16:03
| Nowy Rynek Chopina | 7 | 16:04
| Chopina | 8 | 16:08
| Harcerska | 9 | 16:10
| Poznańska Wojska Polskiego | 10 | 16:11
| Poznańska Szpital | 11 | 16:13
| Poznańska Galeria | 12 | 16:14
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 13 | 16:15
| Poznańska Kampus | 14 | 16:17
| Kolonia Kościelna Wieś | 15 | 16:18
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 53 min o 16:06
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:06
| Ułańska | 2 | 16:08
| Bankowa | 3 | 16:10
| Sukiennicza | 4 | 16:12
| Plac Jana Pawła II | 5 | 16:14
| Łódzka Warszawska | 6 | 16:16
| Łódzka OSRiR | 7 | 16:17
| Łódzka Sportowa | 8 | 16:18
| Łódzka Miła | 9 | 16:19
| Łódzka Tyniec | 10 | 16:21
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 16:23
| Łódzka Lubelska | 12 | 16:24
| Łódzka Winiary | 13 | 16:25
| Kołobrzeska Okrąglicka | 14 | 16:27
| Połaniecka | 15 | 16:28
| Chocimska | 16 | 16:30
| Lubelska Winiary | 17 | 16:31
| Leśna | 18 | 16:32
| Leśna Winiary Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |