Najbliższe odjazdy
Przystanek: Ułańska - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 19:28 godz : min o 09:49
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:49
| Ułańska | 2 | 09:51
| Bankowa | 3 | 09:53
| Sukiennicza | 4 | 09:55
| Plac Jana Pawła II | 5 | 09:57
| Toruńska Gdańska | 6 | 09:58
| Pucka Szpital | 7 | 09:59
| Stawiszyńska Skarszewska | 8 | 10:00
| Żołnierska | 9 | 10:01
| Tuwima | 10 | 10:02
| Tuwima POM | 11 | 10:03
| Żeromskiego | 12 | 10:05
| Staffa | 13 | 10:06
| Długa Stawiszyńska | 14 | 10:08
| Długa | 15 | 10:09
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 19:31 godz : min o 09:52
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:52
| Ułańska | 2 | 09:54
| Bankowa | 3 | 09:56
| Sukiennicza | 4 | 09:57
| Plac Jana Pawła II | 5 | 09:59
| 3-go Maja | 6 | 10:01
| Nowy Rynek Chopina | 7 | 10:03
| Chopina | 8 | 10:05
| Harcerska | 9 | 10:07
| Poznańska Wojska Polskiego | 10 | 10:08
| Poznańska Szpital | 11 | 10:10
| Poznańska Galeria | 12 | 10:11
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 13 | 10:12
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
|
|
za: 19:45 godz : min o 10:06
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:06
| Ułańska | 2 | 10:08
| Bankowa | 3 | 10:10
| Sukiennicza | 4 | 10:12
| Plac Jana Pawła II | 5 | 10:14
| Łódzka Warszawska | 6 | 10:16
| Łódzka OSRiR | 7 | 10:17
| Łódzka Sportowa | 8 | 10:18
| Łódzka Miła | 9 | 10:19
| Łódzka Tyniec | 10 | 10:21
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 10:23
| Łódzka Lubelska | 12 | 10:24
| Łódzka Winiary | 13 | 10:25
| Kołobrzeska Okrąglicka | 14 | 10:27
| Połaniecka | 15 | 10:28
| Chocimska | 16 | 10:30
| Lubelska Winiary | 17 | 10:31
| Leśna | 18 | 10:32
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 19:58 godz : min o 10:19
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:19
| Ułańska | 2 | 10:21
| Bankowa | 3 | 10:23
| Sukiennicza | 4 | 10:25
| Plac Jana Pawła II | 5 | 10:27
| Toruńska Gdańska | 6 | 10:28
| Pucka Szpital | 7 | 10:29
| Stawiszyńska Skarszewska | 8 | 10:30
| Żołnierska | 9 | 10:31
| Tuwima | 10 | 10:32
| Tuwima POM | 11 | 10:33
| Żeromskiego | 12 | 10:35
| Staffa | 13 | 10:36
| Długa Stawiszyńska | 14 | 10:38
| Długa | 15 | 10:39
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 20:01 godz : min o 10:22
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:22
| Ułańska | 2 | 10:24
| Bankowa | 3 | 10:26
| Sukiennicza | 4 | 10:27
| Plac Jana Pawła II | 5 | 10:29
| 3-go Maja | 6 | 10:31
| Nowy Rynek Chopina | 7 | 10:33
| Chopina | 8 | 10:35
| Harcerska | 9 | 10:37
| Poznańska Wojska Polskiego | 10 | 10:38
| Poznańska Szpital | 11 | 10:40
| Poznańska Galeria | 12 | 10:41
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 13 | 10:42
| Poznańska Kampus | 14 | 10:44
| Kolonia Kościelna Wieś | 15 | 10:45
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 20:15 godz : min o 10:36
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:36
| Ułańska | 2 | 10:38
| Bankowa | 3 | 10:40
| Sukiennicza | 4 | 10:42
| Plac Jana Pawła II | 5 | 10:44
| Łódzka Warszawska | 6 | 10:46
| Łódzka OSRiR | 7 | 10:47
| Łódzka Sportowa | 8 | 10:48
| Łódzka Miła | 9 | 10:49
| Łódzka Tyniec | 10 | 10:51
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 10:53
| Łódzka Lubelska | 12 | 10:54
| Łódzka Winiary | 13 | 10:55
| Kołobrzeska Okrąglicka | 14 | 10:57
| Połaniecka | 15 | 10:58
| Chocimska | 16 | 11:00
| Lubelska Winiary | 17 | 11:01
| Leśna | 18 | 11:02
| Leśna Winiary Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |