Najbliższe odjazdy
Przystanek: Nowy Rynek Babina
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08:27 godz : min o 13:28
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:28
| Nowy Rynek Babina | 2 | 13:29
| Babina Wodna | 3 | 13:30
| Chopina | 4 | 13:32
| Harcerska Rogatka | 5 | 13:34
| Górnośląska Polna | 6 | 13:36
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 13:38
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 13:39
| Podmiejska Rondo | 9 | 13:40
| Podmiejska Widok | 10 | 13:42
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 13:43
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 13:44
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 13:46
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 13:47
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 08:38 godz : min o 13:39
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:39
| Nowy Rynek Babina | 2 | 13:40
| Babina Wodna | 3 | 13:41
| Chopina | 4 | 13:43
| Harcerska Rogatka | 5 | 13:45
| Górnośląska Polna | 6 | 13:47
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 13:49
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 13:50
| Podmiejska Rondo | 9 | 13:51
| Podmiejska Widok | 10 | 13:53
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 13:54
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 13:55
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 13:57
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 13:58
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 08:39 godz : min o 13:40
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:40
| Nowy Rynek Babina | 2 | 13:41
| Babina Wodna | 3 | 13:42
| Chopina | 4 | 13:44
| Harcerska Rogatka | 5 | 13:46
| Górnośląska Polna | 6 | 13:48
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 13:50
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 13:51
| Podmiejska Rondo | 9 | 13:52
| Podmiejska Widok | 10 | 13:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 13:55
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 13:56
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 13:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 13:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 08:41 godz : min o 13:42
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:42
| Nowy Rynek Babina | 2 | 13:43
| Babina Wodna | 3 | 13:44
| Chopina | 4 | 13:46
| Harcerska Rogatka | 5 | 13:48
| Lipowa | 6 | 13:49
| Legionów Handlowa | 7 | 13:52
| Legionów Polna | 8 | 13:54
| Górnośląska Kaliniec | 9 | 13:56
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 13:57
| Podmiejska Rondo | 11 | 13:59
| Al. Woj. Pol. Rondo | 12 | 14:00
| Al. Woj. Pol. STW | 13 | 14:01
| Al. Woj. Pol. Big Star | 14 | 14:04
| Al. Woj. Pol. Skoda | 15 | 14:06
| Wrocławska Sąsiedzka | 16 | 14:07
| Wrocławska Nosków | 17 | 14:08
| Wrocławska NŻ | 18 | 14:09
| Wrocławska Agroma | 19 | 14:11
| Wrocławska Elmet | 20 | 14:13
| Szczypiorno NS | 21 | 14:14
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 22 | 14:16
| Skalmierzyce Starowiejska | 23 | 14:17
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 08:48 godz : min o 13:49
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:49
| Nowy Rynek Babina | 2 | 13:50
| Babina Wodna | 3 | 13:51
| Chopina | 4 | 13:53
| Harcerska Rogatka | 5 | 13:55
| Górnośląska Polna | 6 | 13:57
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 13:59
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 14:00
| Podmiejska Rondo | 9 | 14:01
| Podmiejska Widok | 10 | 14:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 14:04
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 14:05
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 14:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 14:08
| Szapocznikow Dobrzecka | 15 | 14:10
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 16 | 14:12
| Korczak Słoneczny Stok | 17 | 14:13
| Korczak Poznańska | 18 | 14:14
| Poznańska Szpital | 19 | 14:16
| Poznańska Galeria | 20 | 14:17
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 21 | 14:18
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 08:50 godz : min o 13:51
Metalowców Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:51
| Nowy Rynek Babina | 2 | 13:52
| Babina Wodna | 3 | 13:53
| Chopina | 4 | 13:55
| Harcerska | 5 | 13:57
| Poznańska Wojska Polskiego | 6 | 14:00
| Korczak Poznańska | 7 | 14:01
| Korczak Słoneczny Stok | 8 | 14:03
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 9 | 14:05
| Podmiejska Wyszyńskiego | 10 | 14:06
| Podmiejska Widok | 11 | 14:08
| Podmiejska Rondo | 12 | 14:11
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 14:13
| Obozowa Przychodnia | 14 | 14:14
| Piwonicka Obozowa | 15 | 14:15
| Piwonicka Metalowców | 16 | 14:16
| Metalowców Sulisławicka | 17 | 14:17
| Metalowców | 18 | 14:18
| Metalowców Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |