Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Inkubator - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17:46 godz : min o 08:21
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:21
| Częstochowska Inkubator | 2 | 08:23
| Częstochowska Rypinek | 3 | 08:24
| Częstochowska Kalmedica | 4 | 08:25
| Częstochowska Szkoła | 5 | 08:27
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 6 | 08:28
| Częstochowska WSK | 7 | 08:29
| Częstochowska Elektryczna | 8 | 08:30
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 18:02 godz : min o 08:37
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:37
| Częstochowska Inkubator | 2 | 08:39
| Częstochowska Rypinek | 3 | 08:40
| Częstochowska Kalmedica | 4 | 08:41
| Częstochowska Szkoła | 5 | 08:43
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 6 | 08:44
| Częstochowska WSK | 7 | 08:45
| Częstochowska Elektryczna | 8 | 08:47
| Częstochowska Giełda | 9 | 08:49
| Rzymska Piwonice | 10 | 08:51
| Rzymska Celtycka | 11 | 08:53
| Rzymska Romańska | 12 | 08:54
| Romańska Wenedów | 13 | 08:56
| Romańska Szkoła | 14 | 08:58
| Romańska Pętla | 15 | 08:59
| Zachodnia Celtycka | 16 | 09:00
| Zachodnia | 17 | 09:01
| Zachodnia Działki | 18 | 09:03
| Obozowa Pętla | 19 | 09:04
| Obozowa Wega | 20 | 09:05
| Obozowa Centrozłom | 21 | 09:06
| Obozowa Przychodnia | 22 | 09:08
| Górnośląska Galeria Amber | 23 | 09:09
| Podmiejska Rondo | 24 | 09:10
| Podmiejska Widok | 25 | 09:12
| Wyszyńskiego Przychodnia | 26 | 09:13
| Wyszyńskiego Kościół | 27 | 09:14
| Wyszyńskiego Arena | 28 | 09:16
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 29 | 09:17
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 18:12 godz : min o 08:47
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:47
| Częstochowska Inkubator | 2 | 08:49
| Częstochowska Rypinek | 3 | 08:50
| Częstochowska Kalmedica | 4 | 08:51
| Częstochowska Szkoła | 5 | 08:53
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 6 | 08:54
| Częstochowska WSK | 7 | 08:55
| Częstochowska Elektryczna | 8 | 08:56
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 18:30 godz : min o 09:05
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:05
| Częstochowska Inkubator | 2 | 09:07
| Częstochowska Rypinek | 3 | 09:08
| Częstochowska Kalmedica | 4 | 09:09
| Częstochowska Szkoła | 5 | 09:11
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 6 | 09:12
| Częstochowska WSK | 7 | 09:13
| Częstochowska Elektryczna | 8 | 09:14
| Księżnej Jolanty | 9 | 09:15
| Księżnej Jolanty Most | 10 | 09:16
| Pokrzywnicka Starożytna | 11 | 09:17
| Pokrzywnicka Pasterska | 12 | 09:18
| Pokrzywnicka Miodowa | 13 | 09:19
| Pokrzywnicka Tama | 14 | 09:20
| Szałe KTW | 15 | 09:21
| Szałe Przystań | 16 | 09:23
| Szałe Klub | 17 | 09:24
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 18:42 godz : min o 09:17
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:17
| Częstochowska Inkubator | 2 | 09:19
| Częstochowska Rypinek | 3 | 09:20
| Częstochowska Kalmedica | 4 | 09:21
| Częstochowska Szkoła | 5 | 09:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 6 | 09:24
| Częstochowska WSK | 7 | 09:25
| Częstochowska Elektryczna | 8 | 09:26
| Księżnej Jolanty | 9 | 09:27
| Księżnej Jolanty Most | 10 | 09:29
| Starożytna Osadnicza | 11 | 09:31
| Starożytna Szałasowa | 12 | 09:32
| Starożytna Bizantyjska | 13 | 09:33
| Wolica Las | 14 | 09:35
| Borek I | 15 | 09:37
| |
|
|
|
za: 19:00 godz : min o 09:35
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:35
| Częstochowska Inkubator | 2 | 09:37
| Częstochowska Rypinek | 3 | 09:38
| Częstochowska Kalmedica | 4 | 09:39
| Częstochowska Szkoła | 5 | 09:41
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 6 | 09:42
| Częstochowska WSK | 7 | 09:43
| Częstochowska Elektryczna | 8 | 09:45
| Częstochowska Giełda | 9 | 09:47
| Rzymska Piwonice | 10 | 09:49
| Rzymska Celtycka | 11 | 09:51
| Rzymska Romańska | 12 | 09:52
| Romańska Wenedów | 13 | 09:54
| Romańska Szkoła | 14 | 09:56
| Romańska Pętla | 15 | 09:57
| Zachodnia Celtycka | 16 | 09:58
| Zachodnia | 17 | 09:59
| Zachodnia Działki | 18 | 10:01
| Obozowa Pętla | 19 | 10:02
| Obozowa Wega | 20 | 10:03
| Obozowa Centrozłom | 21 | 10:04
| Obozowa Przychodnia | 22 | 10:06
| Górnośląska Galeria Amber | 23 | 10:07
| Podmiejska Rondo | 24 | 10:08
| Podmiejska Widok | 25 | 10:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 26 | 10:11
| Wyszyńskiego Kościół | 27 | 10:12
| Wyszyńskiego Arena | 28 | 10:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 29 | 10:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |