Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Inkubator - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 10 min o 09:52
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:52
| Częstochowska Inkubator | 2 | 09:54
| Częstochowska Rypinek | 3 | 09:55
| Częstochowska Kalmedica | 4 | 09:56
| Częstochowska Szkoła | 5 | 09:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 6 | 09:59
| Częstochowska WSK | 7 | 10:00
| Częstochowska Elektryczna | 8 | 10:01
| Księżnej Jolanty | 9 | 10:02
| Księżnej Jolanty Most | 10 | 10:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 11 | 10:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 12 | 10:05
| Pokrzywnicka Miodowa | 13 | 10:06
| Pokrzywnicka Tama | 14 | 10:07
| Szałe KTW | 15 | 10:08
| Szałe Przystań | 16 | 10:10
| Szałe Klub | 17 | 10:11
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 35 min o 10:17
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:17
| Częstochowska Inkubator | 2 | 10:19
| Częstochowska Rypinek | 3 | 10:20
| Częstochowska Kalmedica | 4 | 10:21
| Częstochowska Szkoła | 5 | 10:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 6 | 10:24
| Częstochowska WSK | 7 | 10:25
| Częstochowska Elektryczna | 8 | 10:26
| Księżnej Jolanty | 9 | 10:27
| Księżnej Jolanty Most | 10 | 10:29
| Starożytna Osadnicza | 11 | 10:31
| Starożytna Szałasowa | 12 | 10:32
| Starożytna Bizantyjska | 13 | 10:33
| Wolica Las | 14 | 10:35
| Borek I | 15 | 10:37
| |
|
|
|
za: 01:10 godz : min o 10:52
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:52
| Częstochowska Inkubator | 2 | 10:54
| Częstochowska Rypinek | 3 | 10:55
| Częstochowska Kalmedica | 4 | 10:56
| Częstochowska Szkoła | 5 | 10:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 6 | 10:59
| Częstochowska WSK | 7 | 11:00
| Częstochowska Elektryczna | 8 | 11:01
| Księżnej Jolanty | 9 | 11:02
| Księżnej Jolanty Most | 10 | 11:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 11 | 11:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 12 | 11:05
| Pokrzywnicka Miodowa | 13 | 11:06
| Pokrzywnicka Tama | 14 | 11:07
| Szałe KTW | 15 | 11:08
| Szałe Przystań | 16 | 11:10
| Szałe Klub | 17 | 11:11
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 01:35 godz : min o 11:17
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:17
| Częstochowska Inkubator | 2 | 11:19
| Częstochowska Rypinek | 3 | 11:20
| Częstochowska Kalmedica | 4 | 11:21
| Częstochowska Szkoła | 5 | 11:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 6 | 11:24
| Częstochowska WSK | 7 | 11:25
| Częstochowska Elektryczna | 8 | 11:26
| Częstochowska Giełda | 9 | 11:27
| Rzymska Piwonice | 10 | 11:29
| Rzymska Celtycka | 11 | 11:31
| Rzymska Romańska | 12 | 11:32
| Romańska Wenedów | 13 | 11:34
| Romańska Szkoła | 14 | 11:36
| Romańska Pętla | 15 | 11:37
| Zachodnia Celtycka | 16 | 11:38
| Zachodnia | 17 | 11:39
| Zachodnia Działki | 18 | 11:41
| Obozowa Pętla | 19 | 11:42
| Obozowa Wega | 20 | 11:43
| Obozowa Centrozłom | 21 | 11:44
| Obozowa Przychodnia | 22 | 11:46
| Górnośląska Galeria Amber | 23 | 11:47
| Podmiejska Rondo | 24 | 11:48
| Podmiejska Widok | 25 | 11:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 26 | 11:51
| Wyszyńskiego Kościół | 27 | 11:52
| Wyszyńskiego Arena | 28 | 11:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 29 | 11:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:10 godz : min o 11:52
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:52
| Częstochowska Inkubator | 2 | 11:54
| Częstochowska Rypinek | 3 | 11:55
| Częstochowska Kalmedica | 4 | 11:56
| Częstochowska Szkoła | 5 | 11:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 6 | 11:59
| Częstochowska WSK | 7 | 12:00
| Częstochowska Elektryczna | 8 | 12:01
| Księżnej Jolanty | 9 | 12:02
| Księżnej Jolanty Most | 10 | 12:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 11 | 12:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 12 | 12:05
| Pokrzywnicka Miodowa | 13 | 12:06
| Pokrzywnicka Tama | 14 | 12:07
| Szałe KTW | 15 | 12:08
| Szałe Przystań | 16 | 12:10
| Szałe Klub | 17 | 12:11
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 02:35 godz : min o 12:17
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:17
| Częstochowska Inkubator | 2 | 12:19
| Częstochowska Rypinek | 3 | 12:20
| Częstochowska Kalmedica | 4 | 12:21
| Częstochowska Szkoła | 5 | 12:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 6 | 12:24
| Częstochowska WSK | 7 | 12:25
| Częstochowska Elektryczna | 8 | 12:26
| Księżnej Jolanty | 9 | 12:27
| Księżnej Jolanty Most | 10 | 12:29
| Starożytna Osadnicza | 11 | 12:31
| Starożytna Szałasowa | 12 | 12:32
| Starożytna Bizantyjska | 13 | 12:33
| Wolica Las | 14 | 12:35
| Borek I | 15 | 12:37
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |