Najbliższe odjazdy
Przystanek: Górnośląska Kaliniec
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 15:21 godz : min o 17:55
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:55
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 17:57
| Legionów Polna | 3 | 17:58
| Legionów Handlowa | 4 | 17:59
| Nowy Świat Ułańska | 5 | 18:00
| Nowy Świat Rogatka | 6 | 18:04
| Chopina | 7 | 18:04
| Parczewskiego Wodna | 8 | 18:06
| Parczewskiego | 9 | 18:07
| Plac Jana Pawła II | 10 | 18:08
| 3-go Maja | 11 | 18:12
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 15:23 godz : min o 17:57
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:57
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 17:59
| Polna Legionów | 3 | 18:00
| Polna Kordeckiego | 4 | 18:00
| Polna Zielona | 5 | 18:02
| Polna Koralowa | 6 | 18:03
| Budowlanych | 7 | 18:04
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 8 | 18:06
| Częstochowska WSK | 9 | 18:07
| Częstochowska Elektryczna | 10 | 18:08
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 15:28 godz : min o 18:02
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:02
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 18:04
| Legionów Polna | 3 | 18:04
| Legionów Handlowa | 4 | 18:06
| Ułańska | 5 | 18:08
| Bankowa | 6 | 18:10
| Sukiennicza | 7 | 18:12
| Plac Jana Pawła II | 8 | 18:14
| Łódzka Warszawska | 9 | 18:16
| Łódzka OSRiR | 10 | 18:17
| Łódzka Sportowa | 11 | 18:18
| Łódzka Miła | 12 | 18:19
| Łódzka Tyniec | 13 | 18:21
| Łódzka Winiary Fabryka | 14 | 18:23
| Łódzka Lubelska | 15 | 18:24
| Łódzka Winiary | 16 | 18:25
| Kołobrzeska Okrąglicka | 17 | 18:27
| Połaniecka | 18 | 18:28
| Chocimska | 19 | 18:30
| Lubelska Winiary | 20 | 18:31
| Leśna | 21 | 18:32
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 15:34 godz : min o 18:08
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:08
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 18:11
| Legionów Polna | 3 | 18:12
| Legionów Handlowa | 4 | 18:13
| Ułańska | 5 | 18:15
| Bankowa | 6 | 18:17
| Sukiennicza | 7 | 18:19
| Plac Jana Pawła II | 8 | 18:21
| Toruńska Gdańska | 9 | 18:22
| Pucka Szpital | 10 | 18:23
| Stawiszyńska Skarszewska | 11 | 18:24
| Żołnierska | 12 | 18:25
| Tuwima | 13 | 18:26
| Tuwima POM | 14 | 18:27
| Żeromskiego | 15 | 18:29
| Staffa | 16 | 18:30
| Długa Stawiszyńska | 17 | 18:32
| Długa | 18 | 18:33
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 15:38 godz : min o 18:12
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:12
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 18:14
| Górnośląska Polna | 3 | 18:16
| Górnośląska Rogatka | 4 | 18:18
| Chopina | 5 | 18:19
| Parczewskiego Wodna | 6 | 18:20
| Parczewskiego | 7 | 18:21
| Plac Jana Pawła II | 8 | 18:23
| Łódzka Warszawska | 9 | 18:25
| Łódzka OSRiR | 10 | 18:26
| Łódzka Sportowa | 11 | 18:27
| Łódzka Miła | 12 | 18:28
| Łódzka Tyniec | 13 | 18:30
| Łódzka Winiary Fabryka | 14 | 18:32
| Łódzka Lubelska | 15 | 18:33
| Łódzka Winiary | 16 | 18:34
| Łódzka Okrąglicka | 17 | 18:35
| Zduny | 18 | 18:37
| Opatówek Dróżnik | 19 | 18:39
| Opatówek Hellena | 20 | 18:40
| Opatówek Szkoła | 21 | 18:41
| Opatówek |
|
|
|
za: 15:40 godz : min o 18:14
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:14
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 18:16
| Górnośląska Polna | 3 | 18:18
| Górnośląska Rogatka | 4 | 18:20
| Chopina | 5 | 18:21
| Parczewskiego Wodna | 6 | 18:22
| Parczewskiego | 7 | 18:23
| Plac Jana Pawła II | 8 | 18:24
| Sukiennicza | 9 | 18:25
| Częstochowska Teatr | 10 | 18:26
| Częstochowska Inkubator | 11 | 18:28
| Częstochowska Rypinek | 12 | 18:29
| Częstochowska Kalmedica | 13 | 18:30
| Częstochowska Szkoła | 14 | 18:32
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 15 | 18:33
| Częstochowska WSK | 16 | 18:34
| Częstochowska Elektryczna | 17 | 18:35
| Księżnej Jolanty | 18 | 18:36
| Księżnej Jolanty Most | 19 | 18:38
| Starożytna Osadnicza | 20 | 18:40
| Starożytna Szałasowa | 21 | 18:41
| Starożytna Bizantyjska | 22 | 18:42
| Wolica Las | 23 | 18:44
| Borek I | 24 | 18:46
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |