Najbliższe odjazdy
Przystanek: Parczewskiego Wodna
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 10:16
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:16
| Parczewskiego Wodna | 2 | 10:17
| Parczewskiego | 3 | 10:18
| Plac Jana Pawła II | 4 | 10:19
| Sukiennicza | 5 | 10:20
| Bankowa | 6 | 10:22
| Legionów Handlowa | 7 | 10:24
| Legionów Polna | 8 | 10:26
| Górnośląska Kaliniec | 9 | 10:28
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 10:29
| Podmiejska Rondo | 11 | 10:31
| Al. Woj. Pol. Rondo | 12 | 10:32
| Al. Woj. Pol. STW | 13 | 10:33
| Al. Woj. Pol. Big Star | 14 | 10:35
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 15 | 10:36
| Armii Krajowej | 16 | 10:37
| Wojciechowskiego | 17 | 10:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 10:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 09 min o 10:24
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:24
| Parczewskiego Wodna | 2 | 10:25
| Parczewskiego | 3 | 10:26
| Plac Jana Pawła II | 4 | 10:28
| Łódzka Warszawska | 5 | 10:30
| Łódzka OSRiR | 6 | 10:31
| Łódzka Sportowa | 7 | 10:32
| Łódzka Miła | 8 | 10:33
| Łódzka Tyniec | 9 | 10:35
| Łódzka Winiary Fabryka | 10 | 10:37
| Łódzka Lubelska | 11 | 10:38
| Łódzka Winiary | 12 | 10:39
| Łódzka Okrąglicka | 13 | 10:40
| Zduny | 14 | 10:42
| Opatówek Dróżnik | 15 | 10:44
| Opatówek Hellena | 16 | 10:45
| Opatówek Szkoła | 17 | 10:46
| Opatówek |
|
|
|
za: 27 min o 10:42
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:42
| Parczewskiego Wodna | 2 | 10:43
| Nowy Rynek Tęcza | 3 | 10:46
| Majkowska Medix | 4 | 10:47
| Długosza | 5 | 10:49
| Złota Haft | 6 | 10:51
| Złota Działki | 7 | 10:52
| Bażancia PUK | 8 | 10:53
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 27 min o 10:42
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:42
| Parczewskiego Wodna | 2 | 10:43
| Parczewskiego | 3 | 10:44
| Plac Jana Pawła II | 4 | 10:46
| Toruńska Gdańska | 5 | 10:47
| Pucka Szpital | 6 | 10:48
| Stawiszyńska Skarszewska | 7 | 10:49
| Żołnierska | 8 | 10:50
| Tuwima | 9 | 10:51
| Tuwima POM | 10 | 10:52
| Żeromskiego | 11 | 10:53
| Morelowa Stawiszyńska | 12 | 10:54
| Stawiszyńska Długa | 13 | 10:56
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 28 min o 10:43
Pucka Szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:43
| Parczewskiego Wodna | 2 | 10:44
| Parczewskiego | 3 | 10:45
| Plac Jana Pawła II | 4 | 10:47
| Warszawska Niemojowskich | 5 | 10:48
| Warszawska Moniuszki | 6 | 10:49
| Warszawska Lecznica | 7 | 10:50
| Warszawska Schronisko | 8 | 10:52
| Botaniczna | 9 | 10:53
| Borkowska Działki | 10 | 10:54
| Borkowska | 11 | 10:55
| Skarszewska Topolowa | 12 | 10:56
| Skarszewska Gdyńska | 13 | 10:57
| Pucka Szpital |
|
|
|
za: 32 min o 10:47
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:47
| Parczewskiego Wodna | 2 | 10:48
| Parczewskiego | 3 | 10:49
| Plac Jana Pawła II | 4 | 10:50
| Sukiennicza | 5 | 10:51
| Częstochowska Teatr | 6 | 10:52
| Częstochowska Inkubator | 7 | 10:54
| Częstochowska Rypinek | 8 | 10:55
| Częstochowska Kalmedica | 9 | 10:56
| Częstochowska Szkoła | 10 | 10:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 11 | 10:59
| Częstochowska WSK | 12 | 11:00
| Częstochowska Elektryczna | 13 | 11:01
| Księżnej Jolanty | 14 | 11:02
| Księżnej Jolanty Most | 15 | 11:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 16 | 11:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 17 | 11:05
| Pokrzywnicka Miodowa | 18 | 11:06
| Pokrzywnicka Tama | 19 | 11:07
| Szałe KTW | 20 | 11:08
| Szałe Przystań | 21 | 11:10
| Szałe Klub | 22 | 11:11
| Szałe Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |