Najbliższe odjazdy
Przystanek: Górnośląska Kaliniec - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05 min o 12:26
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:26
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 12:28
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 12:29
| Podmiejska Rondo | 4 | 12:31
| Al. Woj. Pol. Rondo | 5 | 12:32
| Al. Woj. Pol. STW | 6 | 12:33
| Al. Woj. Pol. Big Star | 7 | 12:35
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 8 | 12:36
| Armii Krajowej | 9 | 12:37
| Wojciechowskiego | 10 | 12:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 12:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 06 min o 12:27
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:27
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 12:29
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 12:30
| Podmiejska Rondo | 4 | 12:31
| Podmiejska Widok | 5 | 12:33
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 12:34
| Wyszyńskiego Kościół | 7 | 12:35
| Wyszyńskiego Arena | 8 | 12:37
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 9 | 12:38
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 06 min o 12:27
Pucka Szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:27
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 12:29
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 12:30
| Podmiejska Rondo | 4 | 12:31
| Podmiejska Widok | 5 | 12:32
| Podmiejska Wyszyńskiego | 6 | 12:34
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 7 | 12:37
| Poznańska Szpital | 8 | 12:38
| Poznańska Wojska Polskiego | 9 | 12:40
| Harcerska | 10 | 12:42
| Chopina | 11 | 12:43
| Parczewskiego Wodna | 12 | 12:44
| Parczewskiego | 13 | 12:45
| Plac Jana Pawła II | 14 | 12:47
| Warszawska Niemojowskich | 15 | 12:48
| Warszawska Moniuszki | 16 | 12:49
| Warszawska Lecznica | 17 | 12:50
| Warszawska Schronisko | 18 | 12:52
| Botaniczna | 19 | 12:53
| Borkowska Działki | 20 | 12:54
| Borkowska | 21 | 12:55
| Skarszewska Topolowa | 22 | 12:56
| Skarszewska Gdyńska | 23 | 12:57
| Pucka Szpital |
|
|
|
za: 21 min o 12:42
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:42
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 12:44
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 12:45
| Podmiejska Rondo | 4 | 12:46
| Podmiejska Widok | 5 | 12:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 12:49
| Wyszyńskiego Kościół | 7 | 12:50
| Wyszyńskiego Arena | 8 | 12:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 9 | 12:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 21 min o 12:42
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:42
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 12:44
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 12:45
| Podmiejska Rondo | 4 | 12:46
| Podmiejska Widok | 5 | 12:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 12:49
| Wyszyńskiego Kościół | 7 | 12:50
| Wyszyńskiego Arena | 8 | 12:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 9 | 12:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 25 min o 12:46
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:46
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 12:48
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 12:49
| Podmiejska Rondo | 4 | 12:51
| Al. Woj. Pol. Rondo | 5 | 12:52
| Al. Woj. Pol. STW | 6 | 12:53
| Al. Woj. Pol. Big Star | 7 | 12:56
| Al. Woj. Pol. Skoda | 8 | 12:58
| Wrocławska Sąsiedzka | 9 | 12:59
| Wrocławska Nosków | 10 | 13:00
| Wrocławska NŻ | 11 | 13:01
| Wrocławska Agroma | 12 | 13:03
| Wrocławska Elmet | 13 | 13:05
| Szczypiorno NS | 14 | 13:06
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 15 | 13:08
| Skalmierzyce Starowiejska | 16 | 13:09
| Skalmierzyce |
|
Powrót | | Następne dojazdy |