Najbliższe odjazdy
Przystanek: Nowy Rynek Chopina - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 16:21
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:21
| Nowy Rynek Chopina | 2 | 16:23
| Chopina | 3 | 16:25
| Harcerska Rogatka | 4 | 16:27
| Lipowa | 5 | 16:28
| Legionów Handlowa | 6 | 16:32
| Polna Legionów | 7 | 16:34
| Kresowa | 8 | 16:35
| Spółdzielcza | 9 | 16:36
| Tatrzańska Karpacka | 10 | 16:37
| Grunwaldzka Karpacka | 11 | 16:38
| Grunwaldzka Torowa | 12 | 16:40
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 16:42
| Podmiejska Rondo | 14 | 16:44
| Podmiejska Widok | 15 | 16:46
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 16:47
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 16:48
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 16:50
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 16:51
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 05 min o 16:25
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:25
| Nowy Rynek Chopina | 2 | 16:27
| Chopina | 3 | 16:29
| Harcerska Rogatka | 4 | 16:31
| Lipowa | 5 | 16:33
| Nowy Świat UAM | 6 | 16:34
| Skalmierzycka Park Przyjaźni | 7 | 16:36
| Kresowa | 8 | 16:37
| Spółdzielcza | 9 | 16:38
| Tatrzańska Karpacka | 10 | 16:39
| Grunwaldzka Karpacka | 11 | 16:40
| Grunwaldzka Torowa | 12 | 16:42
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 13 min o 16:33
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:33
| Nowy Rynek Chopina | 2 | 16:35
| Chopina | 3 | 16:38
| Harcerska | 4 | 16:40
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 5 | 16:42
| Dobrzecka Reja | 6 | 16:43
| Widok Mickiewicza | 7 | 16:44
| Serbinowska Widok | 8 | 16:46
| Serbinowska Młynarska | 9 | 16:48
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 16:50
| Podmiejska Rondo | 11 | 16:52
| Al. Woj. Pol. Rondo | 12 | 16:53
| Al. Woj. Pol. STW | 13 | 16:54
| Al. Woj. Pol. Big Star | 14 | 16:56
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 15 | 16:57
| Armii Krajowej | 16 | 16:58
| Wojciechowskiego | 17 | 16:59
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 17:00
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 13 min o 16:33
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:33
| Nowy Rynek Chopina | 2 | 16:35
| Chopina | 3 | 16:38
| Harcerska | 4 | 16:40
| Poznańska Wojska Polskiego | 5 | 16:41
| Poznańska Szpital | 6 | 16:43
| Poznańska Galeria | 7 | 16:44
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 8 | 16:45
| Poznańska Kampus | 9 | 16:47
| Kolonia Kościelna Wieś | 10 | 16:48
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 23 min o 16:43
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:43
| Nowy Rynek Chopina | 2 | 16:45
| Chopina | 3 | 16:47
| Harcerska Rogatka | 4 | 16:49
| Lipowa | 5 | 16:51
| Nowy Świat UAM | 6 | 16:52
| Częstochowska Rypinek | 7 | 16:53
| Kordeckiego | 8 | 16:55
| Polna Skalmierzycka | 9 | 16:56
| Kresowa | 10 | 16:57
| Spółdzielcza | 11 | 16:58
| Tatrzańska Karpacka | 12 | 16:59
| Grunwaldzka Karpacka | 13 | 17:00
| Grunwaldzka Torowa | 14 | 17:02
| Górnośląska Galeria Amber | 15 | 17:03
| Podmiejska Rondo | 16 | 17:04
| Podmiejska Widok | 17 | 17:06
| Wyszyńskiego Przychodnia | 18 | 17:07
| Wyszyńskiego Kościół | 19 | 17:08
| Wyszyńskiego Arena | 20 | 17:10
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 21 | 17:11
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 43 min o 17:03
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:03
| Nowy Rynek Chopina | 2 | 17:04
| Chopina | 3 | 17:07
| Harcerska | 4 | 17:08
| Poznańska Wojska Polskiego | 5 | 17:10
| Poznańska Szpital | 6 | 17:12
| Poznańska Galeria | 7 | 17:13
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 8 | 17:14
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |