Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łódzka Miła - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 17:18
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:18
| Łódzka Miła | 2 | 17:19
| Łódzka Tyniec | 3 | 17:21
| Łódzka Winiary Fabryka | 4 | 17:23
| Łódzka Lubelska | 5 | 17:24
| Łódzka Winiary | 6 | 17:25
| Kołobrzeska Okrąglicka | 7 | 17:27
| Połaniecka | 8 | 17:28
| Chocimska | 9 | 17:30
| Lubelska Winiary | 10 | 17:31
| Leśna | 11 | 17:32
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 10 min o 17:27
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:27
| Łódzka Miła | 2 | 17:28
| Łódzka Tyniec | 3 | 17:30
| Łódzka Winiary Fabryka | 4 | 17:32
| Łódzka Lubelska | 5 | 17:33
| Łódzka Winiary | 6 | 17:34
| Łódzka Okrąglicka | 7 | 17:35
| Zduny | 8 | 17:37
| Opatówek Dróżnik | 9 | 17:39
| Opatówek Hellena | 10 | 17:40
| Opatówek Szkoła | 11 | 17:41
| Opatówek |
|
|
|
za: 29 min o 17:46
Rajskowska Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:46
| Łódzka Miła | 2 | 17:48
| Rajskowska Dolna | 3 | 17:49
| Rajskowska Stolarska | 4 | 17:50
| Rajskowska Rzeczna | 5 | 17:51
| Rajskowska Saperska | 6 | 17:52
| Rajskowska Pętla |
|
|
|
za: 31 min o 17:48
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:48
| Łódzka Miła | 2 | 17:49
| Łódzka Tyniec | 3 | 17:51
| Łódzka Winiary Fabryka | 4 | 17:53
| Łódzka Lubelska | 5 | 17:54
| Łódzka Winiary | 6 | 17:55
| Kołobrzeska Okrąglicka | 7 | 17:57
| Połaniecka | 8 | 17:58
| Chocimska | 9 | 18:00
| Lubelska Winiary | 10 | 18:00
| Leśna | 11 | 18:02
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 40 min o 17:57
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:57
| Łódzka Miła | 2 | 17:58
| Łódzka Tyniec | 3 | 18:00
| Łódzka Winiary Fabryka | 4 | 18:02
| Łódzka Lubelska | 5 | 18:03
| Łódzka Winiary | 6 | 18:04
| Kołobrzeska Okrąglicka | 7 | 18:06
| Połaniecka | 8 | 18:07
| Chocimska | 9 | 18:08
| Lubelska Winiary | 10 | 18:10
| Leśna | 11 | 18:11
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 01:01 godz : min o 18:18
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:18
| Łódzka Miła | 2 | 18:19
| Łódzka Tyniec | 3 | 18:21
| Łódzka Winiary Fabryka | 4 | 18:23
| Łódzka Lubelska | 5 | 18:24
| Łódzka Winiary | 6 | 18:25
| Kołobrzeska Okrąglicka | 7 | 18:27
| Połaniecka | 8 | 18:28
| Chocimska | 9 | 18:30
| Lubelska Winiary | 10 | 18:31
| Leśna | 11 | 18:32
| Leśna Winiary Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |