Najbliższe odjazdy
Przystanek: Krotoszyńska Sowińskiego - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 15:17 godz : min o 06:59 PS
Staroprzygodzka szkoła
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:59PS
| Krotoszyńska Sowińskiego | 2 | 07:01PS
| Krotoszyńska ZAP | 3 | 07:05PS
| Centrum przesiadkowe | 4 | 07:07PS
| Raszkowska kościół | 5 | 07:08PS
| Wolności | 6 | 07:09PS
| Partyzancka | 7 | 07:11PS
| Głogowska | 8 | 07:13PS
| Al. Powstańców Wlkp. | 9 | 07:14PS
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 10 | 07:16PS
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 11 | 07:17PS
| Śmigielskiego II | 12 | 07:18PS
| Śmigielskiego I | 13 | 07:20PS
| Śmigielskiego | 14 | 07:21PS
| Paderewskiego I | 15 | 07:22PS
| Strzelecka II | 16 | 07:23PS
| Strzelecka I | 17 | 07:24PS
| Klasztorna I | 18 | 07:25PS
| Kamienna | 19 | 07:26PS
| Kamienna Wiśniowa | 20 | 07:27PS
| Kamienna Łączność | 21 | 07:28PS
| Południowa I | 22 | 07:29PS
| Południowa II | 23 | 07:30PS
| Południowa III | 24 | 07:31PS
| Wrocławska Południowa | 25 | 07:32PS
| Wrocławska Osiedle | 26 | 07:34PS
| Staroprzygodzka dyskoteka | 27 | 07:35PS
| Staroprzygodzka szkoła |
|
|
|
za: 15:23 godz : min o 07:05
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:05
| Krotoszyńska Sowińskiego | 2 | 07:07
| Krotoszyńska ZAP | 3 | 07:11
| Centrum przesiadkowe | 4 | 07:13
| Raszkowska kościół | 5 | 07:15
| M.Konopnickiej pawilon | 6 | 07:17
| M.Konopnickiej Sklejki | 7 | 07:18
| Reymonta | 8 | 07:19
| Limanowskiego cmentarz | 9 | 07:20
| Limanowskiego szpital | 10 | 07:22
| Kaliska Bank | 11 | 07:23
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 12 | 07:25
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 13 | 07:26
| Śmigielskiego II | 14 | 07:27
| Śmigielskiego I | 15 | 07:28
| Śmigielskiego | 16 | 07:29
| Paderewskiego I | 17 | 07:30
| Komuny Paryskiej | 18 | 07:31
| Komuny Paryskiej III | 19 | 07:32
| Komuny Paryskiej II | 20 | 07:33
| Komuny Paryskiej I | 21 | 07:34
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 15:46 godz : min o 07:28
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:28
| Krotoszyńska Sowińskiego | 2 | 07:30
| Krotoszyńska ZAP | 3 | 07:34
| Centrum przesiadkowe | 4 | 07:36
| Raszkowska kościół | 5 | 07:38
| M.Konopnickiej pawilon | 6 | 07:40
| M.Konopnickiej Sklejki | 7 | 07:41
| Reymonta | 8 | 07:42
| Limanowskiego cmentarz | 9 | 07:43
| Limanowskiego szpital | 10 | 07:45
| Kaliska Bank | 11 | 07:46
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 12 | 07:48
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 13 | 07:49
| Śmigielskiego II | 14 | 07:50
| Śmigielskiego I | 15 | 07:51
| Śmigielskiego | 16 | 07:52
| Paderewskiego I | 17 | 07:53
| Komuny Paryskiej | 18 | 07:54
| Komuny Paryskiej III | 19 | 07:55
| Komuny Paryskiej II | 20 | 07:56
| Komuny Paryskiej I | 21 | 07:57
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 15:46 godz : min o 07:28 PS
Przygodzice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:28PS
| Krotoszyńska Sowińskiego | 2 | 07:30PS
| Krotoszyńska ZAP | 3 | 07:34PS
| Centrum przesiadkowe | 4 | 07:36PS
| Raszkowska kościół | 5 | 07:37PS
| Wolności | 6 | 07:38PS
| Partyzancka | 7 | 07:40PS
| Głogowska | 8 | 07:42PS
| Wrocławska ZNTK | 9 | 07:43PS
| Wrocławska Miła | 10 | 07:44PS
| Wrocławska Kuźnia | 11 | 07:45PS
| Wrocławska Południowa | 12 | 07:46PS
| Wrocławska Osiedle | 13 | 07:48PS
| Wrocławska Janków Dw.PKP | 14 | 07:49PS
| Przygodzice cegielnia | 15 | 07:50PS
| Przygodzice osiedle | 16 | 07:52PS
| Przygodzice szkoła | 17 | 07:53PS
| Przygodzice |
|
|
|
za: 16:00 godz : min o 07:42
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:42
| Krotoszyńska Sowińskiego | 2 | 07:44
| Krotoszyńska ZAP | 3 | 07:46
| Raszkowska kościół | 4 | 07:48
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 07:50
| Partyzancka | 6 | 07:51
| Sienkiewicza | 7 | 07:53
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 16:13 godz : min o 07:55 S
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:55S
| Krotoszyńska Sowińskiego | 2 | 07:57S
| Krotoszyńska ZAP | 3 | 08:00S
| Centrum przesiadkowe |
|
Powrót | | Następne dojazdy |