Najbliższe odjazdy
Przystanek: Kordeckiego szkoła
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17:20 godz : min o 11:41
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:41
| Kordeckiego szkoła | 2 | 11:42
| Traugutta Kordeckiego | 3 | 11:43
| Traugutta Czarnieckiego | 4 | 11:44
| Traugutta Skorupki | 5 | 11:45
| Krotoszyńska Sowińskiego | 6 | 11:47
| Krotoszyńska ZAP | 7 | 11:51
| Centrum przesiadkowe | 8 | 11:53
| Raszkowska kościół | 9 | 11:55
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 11:57
| M.Konopnickiej Sklejki | 11 | 11:58
| Reymonta | 12 | 11:59
| Limanowskiego cmentarz | 13 | 12:00
| Limanowskiego szpital | 14 | 12:02
| Kaliska Bank | 15 | 12:03
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 16 | 12:05
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 17 | 12:06
| Śmigielskiego II | 18 | 12:07
| Śmigielskiego I | 19 | 12:08
| Śmigielskiego | 20 | 12:09
| Paderewskiego I | 21 | 12:10
| Komuny Paryskiej | 22 | 12:11
| Komuny Paryskiej III | 23 | 12:12
| Komuny Paryskiej II | 24 | 12:13
| Komuny Paryskiej I | 25 | 12:14
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 17:29 godz : min o 11:50 B
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:50B
| Kordeckiego szkoła | 2 | 11:51B
| Kordeckiego I | 3 | 11:52B
| | 4 | 11:54B
| Odolanowska I | 5 | 11:56B
| Sienkiewicza | 6 | 11:57B
| Wojska Polskiego | 7 | 11:58B
| Raszkowska kościół | 8 | 12:00B
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 12:02B
| M.Konopnickiej Sklejki | 10 | 12:03B
| Reymonta | 11 | 12:04B
| Limanowskiego cmentarz | 12 | 12:05B
| Limanowskiego szpital | 13 | 12:07B
| Al. Słowackiego MiniMal | 14 | 12:08B
| Al. Słowackiego - Kaliska | 15 | 12:11B
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 16 | 12:13B
| Witosa targowisko | 17 | 12:14B
| Grabowska Witosa | 18 | 12:15B
| Grabowska szkoła | 19 | 12:16B
| Kaliska Biedronka | 20 | 12:17
| Kaliska Bank | 21 | 12:18
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 22 | 12:20
| Piłsudskiego | 23 | 12:21
| Paderewskiego II | 24 | 12:22
| Paderewskiego I | 25 | 12:23
| Komuny Paryskiej | 26 | 12:24
| Komuny Paryskiej III | 27 | 12:25
| Komuny Paryskiej II | 28 | 12:26
| Komuny Paryskiej I | 29 | 12:27
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 19:00 godz : min o 13:21
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:21
| Kordeckiego szkoła | 2 | 13:22
| Traugutta Kordeckiego | 3 | 13:23
| Traugutta Czarnieckiego | 4 | 13:24
| Traugutta Skorupki | 5 | 13:25
| Krotoszyńska Sowińskiego | 6 | 13:27
| Krotoszyńska ZAP | 7 | 13:31
| Centrum przesiadkowe | 8 | 13:33
| Raszkowska kościół | 9 | 13:35
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 13:37
| M.Konopnickiej Sklejki | 11 | 13:38
| Reymonta | 12 | 13:39
| Limanowskiego cmentarz | 13 | 13:40
| Limanowskiego szpital | 14 | 13:42
| Kaliska Bank | 15 | 13:43
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 16 | 13:45
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 17 | 13:46
| Śmigielskiego II | 18 | 13:47
| Śmigielskiego I | 19 | 13:48
| Śmigielskiego | 20 | 13:49
| Paderewskiego I | 21 | 13:50
| Komuny Paryskiej | 22 | 13:51
| Komuny Paryskiej III | 23 | 13:52
| Komuny Paryskiej II | 24 | 13:53
| Komuny Paryskiej I | 25 | 13:54
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 19:04 godz : min o 13:25 B
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:25B
| Kordeckiego szkoła | 2 | 13:26B
| Kordeckiego I | 3 | 13:27B
| | 4 | 13:29B
| Odolanowska I | 5 | 13:31B
| Sienkiewicza | 6 | 13:32B
| Wojska Polskiego | 7 | 13:33B
| Raszkowska kościół | 8 | 13:35B
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 13:37B
| M.Konopnickiej Sklejki | 10 | 13:38B
| Reymonta | 11 | 13:39B
| Limanowskiego cmentarz | 12 | 13:40B
| Limanowskiego szpital | 13 | 13:42B
| Al. Słowackiego MiniMal | 14 | 13:43B
| Al. Słowackiego - Kaliska | 15 | 13:46B
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 16 | 13:48B
| Witosa targowisko | 17 | 13:49B
| Grabowska Witosa | 18 | 13:50B
| Grabowska szkoła | 19 | 13:51B
| Kaliska Biedronka | 20 | 13:52
| Kaliska Bank | 21 | 13:53
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 22 | 13:55
| Piłsudskiego | 23 | 13:56
| Paderewskiego II | 24 | 13:57
| Paderewskiego I | 25 | 13:58
| Komuny Paryskiej | 26 | 13:59
| Komuny Paryskiej III | 27 | 14:00
| Komuny Paryskiej II | 28 | 14:01
| Komuny Paryskiej I | 29 | 14:02
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 20:53 godz : min o 15:14
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:14
| Kordeckiego szkoła | 2 | 15:15
| Traugutta Kordeckiego | 3 | 15:16
| Traugutta Czarnieckiego | 4 | 15:17
| Traugutta Skorupki | 5 | 15:18
| Krotoszyńska Sowińskiego | 6 | 15:20
| Krotoszyńska ZAP | 7 | 15:24
| Centrum przesiadkowe | 8 | 15:26
| Raszkowska kościół | 9 | 15:28
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 15:30
| M.Konopnickiej Sklejki | 11 | 15:31
| Reymonta | 12 | 15:32
| Limanowskiego cmentarz | 13 | 15:33
| Limanowskiego szpital | 14 | 15:35
| Kaliska Bank | 15 | 15:36
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 16 | 15:38
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 17 | 15:39
| Śmigielskiego II | 18 | 15:40
| Śmigielskiego I | 19 | 15:41
| Śmigielskiego | 20 | 15:42
| Paderewskiego I | 21 | 15:43
| Komuny Paryskiej | 22 | 15:44
| Komuny Paryskiej III | 23 | 15:45
| Komuny Paryskiej II | 24 | 15:46
| Komuny Paryskiej I | 25 | 15:47
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 20:54 godz : min o 15:15 B
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:15B
| Kordeckiego szkoła | 2 | 15:16B
| Kordeckiego I | 3 | 15:17B
| | 4 | 15:19B
| Odolanowska I | 5 | 15:21B
| Sienkiewicza | 6 | 15:22B
| Wojska Polskiego | 7 | 15:23B
| Raszkowska kościół | 8 | 15:25B
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 15:27B
| M.Konopnickiej Sklejki | 10 | 15:28B
| Reymonta | 11 | 15:29B
| Limanowskiego cmentarz | 12 | 15:30B
| Limanowskiego szpital | 13 | 15:32B
| Al. Słowackiego MiniMal | 14 | 15:33B
| Al. Słowackiego - Kaliska | 15 | 15:36B
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 16 | 15:38B
| Witosa targowisko | 17 | 15:39B
| Grabowska Witosa | 18 | 15:40B
| Grabowska szkoła | 19 | 15:41B
| Kaliska Biedronka | 20 | 15:42
| Kaliska Bank | 21 | 15:43
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 22 | 15:45
| Piłsudskiego | 23 | 15:46
| Paderewskiego II | 24 | 15:47
| Paderewskiego I | 25 | 15:48
| Komuny Paryskiej | 26 | 15:49
| Komuny Paryskiej III | 27 | 15:50
| Komuny Paryskiej II | 28 | 15:51
| Komuny Paryskiej I | 29 | 15:52
| Komuny Paryskiej |
|
Powrót | | Następne dojazdy |