Najbliższe odjazdy
Przystanek: Gorzycka - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04:37 godz : min o 09:01
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:01
| Gorzycka | 2 | 09:02
| Gorzycka piekarnia | 3 | 09:03
| Gorzycka Odolanowska | 4 | 09:05
| Odolanowska I | 5 | 09:07
| Sienkiewicza | 6 | 09:08
| Wojska Polskiego | 7 | 09:09
| Raszkowska kościół | 8 | 09:11
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 09:13
| Limanowskiego szpital | 10 | 09:14
| Limanowskiego cmentarz | 11 | 09:15
| Limanowskiego Żeromskiego | 12 | 09:16
| Grunwaldzka I | 13 | 09:17
| Grunwaldzka II | 14 | 09:18
| Bracka I | 15 | 09:19
| Bracka II | 16 | 09:20
| Bracka III | 17 | 09:21
| Kaliska Spomasz | 18 | 09:22
| Grabowska szkoła | 19 | 09:23
| Witosa targowisko | 20 | 09:24
| Nowa Krępa II | 21 | 09:25
| Nowa Krępa I | 22 | 09:26
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 05:01 godz : min o 09:25 S
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:25S
| Gorzycka | 2 | 09:26S
| Chłapowskiego I | 3 | 09:27S
| Chłapowskiego Urząd Skarbowy | 4 | 09:28S
| Kordeckiego szkoła | 5 | 09:29S
| Traugutta Kordeckiego | 6 | 09:30S
| Traugutta Czarnieckiego | 7 | 09:31S
| Traugutta Skorupki | 8 | 09:32KS
| Krotoszyńska Bema | 9 | 09:34KS
| Krotoszynska I | 10 | 09:35KS
| Zacharzew | 11 | 09:36KS
| Krotoszynska I | 12 | 09:38KS
| Krotoszyńska Bema | 13 | 09:39S
| Krotoszyńska Sowińskiego | 14 | 09:41S
| Krotoszyńska ZAP | 15 | 09:44S
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 05:32 godz : min o 09:56
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:56
| Gorzycka | 2 | 09:57
| Gorzycka piekarnia | 3 | 09:58
| Gorzycka Odolanowska | 4 | 10:00
| Odolanowska I | 5 | 10:02
| Sienkiewicza | 6 | 10:03
| Wojska Polskiego | 7 | 10:04
| Raszkowska kościół | 8 | 10:06
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 10:08
| Limanowskiego szpital | 10 | 10:09
| Limanowskiego cmentarz | 11 | 10:10
| Limanowskiego Żeromskiego | 12 | 10:11
| Grunwaldzka I | 13 | 10:12
| Grunwaldzka II | 14 | 10:13
| Bracka I | 15 | 10:14
| Bracka II | 16 | 10:15
| Bracka III | 17 | 10:16
| Kaliska Spomasz | 18 | 10:17
| Grabowska szkoła | 19 | 10:18
| Witosa targowisko | 20 | 10:19
| Nowa Krępa II | 21 | 10:20
| Nowa Krępa I | 22 | 10:21
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 08:22 godz : min o 12:46
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:46
| Gorzycka | 2 | 12:47
| Gorzycka piekarnia | 3 | 12:48
| Gorzycka Odolanowska | 4 | 12:50
| Odolanowska I | 5 | 12:52
| Sienkiewicza | 6 | 12:53
| Wojska Polskiego | 7 | 12:54
| Raszkowska kościół | 8 | 12:56
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 12:58
| Limanowskiego szpital | 10 | 12:59
| Limanowskiego cmentarz | 11 | 13:00
| Limanowskiego Żeromskiego | 12 | 13:01
| Grunwaldzka I | 13 | 13:02
| Grunwaldzka II | 14 | 13:03
| Bracka I | 15 | 13:04
| Bracka II | 16 | 13:05
| Bracka III | 17 | 13:06
| Kaliska Spomasz | 18 | 13:07
| Grabowska szkoła | 19 | 13:08
| Witosa targowisko | 20 | 13:09
| Nowa Krępa II | 21 | 13:10
| Nowa Krępa I | 22 | 13:11
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 10:12 godz : min o 14:36
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:36
| Gorzycka | 2 | 14:37
| Gorzycka piekarnia | 3 | 14:38
| Gorzycka Odolanowska | 4 | 14:40
| Odolanowska I | 5 | 14:42
| Sienkiewicza | 6 | 14:43
| Wojska Polskiego | 7 | 14:44
| Raszkowska kościół | 8 | 14:46
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 14:48
| Limanowskiego szpital | 10 | 14:49
| Limanowskiego cmentarz | 11 | 14:50
| Limanowskiego Żeromskiego | 12 | 14:51
| Grunwaldzka I | 13 | 14:52
| Grunwaldzka II | 14 | 14:53
| Bracka I | 15 | 14:54
| Bracka II | 16 | 14:55
| Bracka III | 17 | 14:56
| Kaliska Spomasz | 18 | 14:57
| Grabowska szkoła | 19 | 14:58
| Witosa targowisko | 20 | 14:59
| Nowa Krępa II | 21 | 15:00
| Nowa Krępa I | 22 | 15:01
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 11:07 godz : min o 15:31
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:31
| Gorzycka | 2 | 15:32
| Gorzycka piekarnia | 3 | 15:33
| Gorzycka Odolanowska | 4 | 15:35
| Odolanowska I | 5 | 15:37
| Sienkiewicza | 6 | 15:38
| Wojska Polskiego | 7 | 15:39
| Raszkowska kościół | 8 | 15:41
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 15:43
| Limanowskiego szpital | 10 | 15:44
| Limanowskiego cmentarz | 11 | 15:45
| Limanowskiego Żeromskiego | 12 | 15:46
| Grunwaldzka I | 13 | 15:47
| Grunwaldzka II | 14 | 15:48
| Bracka I | 15 | 15:49
| Bracka II | 16 | 15:50
| Bracka III | 17 | 15:51
| Kaliska Spomasz | 18 | 15:52
| Grabowska szkoła | 19 | 15:53
| Witosa targowisko | 20 | 15:54
| Nowa Krępa II | 21 | 15:55
| Nowa Krępa I | 22 | 15:56
| Nowa Krępa piekarnia |
|
Powrót | | Następne dojazdy |