Najbliższe odjazdy
Przystanek: Krotoszyńska ZAP
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05:08 godz : min o 15:15
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:15
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 15:19
| Centrum przesiadkowe | 3 | 15:21
| Raszkowska kościół | 4 | 15:23
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 15:25
| M.Konopnickiej Sklejki | 6 | 15:26
| Reymonta | 7 | 15:27
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 15:28
| Limanowskiego szpital | 9 | 15:30
| Kaliska Bank | 10 | 15:31
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 11 | 15:33
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 12 | 15:34
| Śmigielskiego II | 13 | 15:35
| Śmigielskiego I | 14 | 15:36
| Śmigielskiego | 15 | 15:37
| Paderewskiego I | 16 | 15:38
| Komuny Paryskiej | 17 | 15:39
| Komuny Paryskiej III | 18 | 15:40
| Komuny Paryskiej II | 19 | 15:41
| Komuny Paryskiej I | 20 | 15:42
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 05:09 godz : min o 15:16 Rs
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:16Rs
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 15:20Rs
| Centrum przesiadkowe | 3 | 15:22Rs
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 4 | 15:24Rs
| Głogowska | 5 | 15:26Rs
| Kompałły | 6 | 15:29Rs
| Kaliska Spomasz | 7 | 15:32Rs
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 8 | 15:37Rs
| Czekanów | 9 | 15:40Rs
| Fabianów | 10 | 15:42Rs
| Ociąż | 11 | 15:45Rs
| Skalmierzyce osiedle | 12 | 15:49Rs
| Skalmierzyce | 13 | 15:52Rs
| |
|
|
|
za: 05:12 godz : min o 15:19
Sadowie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:19
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 15:23
| Centrum przesiadkowe | 3 | 15:25
| Raszkowska kościół | 4 | 15:27
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 15:29
| Partyzancka | 6 | 15:31
| Głogowska | 7 | 15:33
| Kompałły | 8 | 15:34
| Waryńskiego | 9 | 15:35
| Śmigielskiego I | 10 | 15:36
| Śmigielskiego | 11 | 15:37
| Paderewskiego I | 12 | 15:38
| Strzelecka II | 13 | 15:39
| Strzelecka I | 14 | 15:40
| Klasztorna I | 15 | 15:41
| Kamienna | 16 | 15:42
| Kamienna Wiśniowa | 17 | 15:43
| Kamienna Łączność | 18 | 15:44
| Kamienna Południowa | 19 | 15:45
| Wysocko Małe I | 20 | 15:46
| Wysocko Małe pawilon | 21 | 15:48
| Wysocko Małe szkoła | 22 | 15:49
| Wysocko Wielkie pawilon | 23 | 15:50
| Wysocko Wielkie remiza | 24 | 15:51
| Wysocko Wielkie kościół | 25 | 15:52
| Wysocko Wielkie n.ż. | 26 | 15:54
| Olendry Smardowskie n.ż. | 27 | 15:55
| Olendry Smardowskie | 28 | 15:56
| Olendry Smardowskie II n.ż. | 29 | 15:57
| Sadowie sklep | 30 | 15:58
| Sadowie |
|
|
|
za: 05:19 godz : min o 15:26 T
Topola Wielka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:26T
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 15:30T
| Centrum przesiadkowe | 3 | 15:32T
| Raszkowska kościół | 4 | 15:34T
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 15:36T
| Partyzancka | 6 | 15:38T
| Głogowska | 7 | 15:40T
| Kościuszki Armii Krajowej | 8 | 15:42T
| Mylna I | 9 | 15:43T
| Mylna II | 10 | 15:44T
| Zębcowska I | 11 | 15:45T
| Zębcowska II | 12 | 15:46T
| Siewna II | 13 | 15:47T
| Siewna I | 14 | 15:48T
| Staroprzygodzka szkoła | 15 | 15:50T
| Staroprzygodzka dyskoteka | 16 | 15:51T
| Staroprzygodzka - sortownia | 17 | 15:52T
| Sosnowa II | 18 | 15:53T
| Sosnowa I | 19 | 15:54T
| Sosnowa | 20 | 15:55T
| Janków Dw.PKP | 21 | 15:56T
| Janków Przyg. Sp. Chem. II | 22 | 15:57T
| Janków Przygodzki Sp. Chem. | 23 | 15:58T
| Janków Przygodzki cmentarz | 24 | 15:59T
| Janków Przygodzki kościół | 25 | 16:00T
| Janków Przygodzki wieś | 26 | 16:00T
| Topola Wielka wieś IV | 27 | 16:02T
| Topola Wielka wieś III | 28 | 16:03T
| Topola Wielka wieś II n.ż. | 29 | 16:04T
| Topola Wielka I | 30 | 16:04T
| Topola Wielka skrzyżowanie | 31 | 16:06T
| Topola Wielka |
|
|
|
za: 05:19 godz : min o 15:26 s
Janków Dw. PKP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:26s
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 15:30s
| Centrum przesiadkowe | 3 | 15:32s
| Raszkowska kościół | 4 | 15:34s
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 15:36s
| Partyzancka | 6 | 15:38s
| Głogowska | 7 | 15:40s
| Al. Powstańców Wlkp. | 8 | 15:41s
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 9 | 15:43s
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 10 | 15:44s
| Śmigielskiego II | 11 | 15:45s
| Śmigielskiego I | 12 | 15:46s
| Śmigielskiego | 13 | 15:47s
| Paderewskiego I | 14 | 15:48s
| Strzelecka II | 15 | 15:49s
| Strzelecka I | 16 | 15:50s
| Klasztorna I | 17 | 15:51s
| Kamienna | 18 | 15:52s
| Kamienna Wiśniowa | 19 | 15:53s
| Kamienna Łączność | 20 | 15:54s
| Południowa I | 21 | 15:55s
| Południowa II | 22 | 15:56s
| Południowa III | 23 | 15:57s
| Wrocławska Południowa | 24 | 15:58s
| Wrocławska Osiedle | 25 | 16:00s
| Janków Dw. PKP |
|
|
|
za: 05:20 godz : min o 15:27 CR
Sadowie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:27CR
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 15:31CR
| Centrum przesiadkowe | 3 | 15:33CR
| Raszkowska kościół | 4 | 15:34CR
| Wolności | 5 | 15:35CR
| Partyzancka | 6 | 15:37CR
| Głogowska | 7 | 15:39CR
| Al. Powstańców Wlkp. | 8 | 15:40CR
| Kaliska Bank | 9 | 15:41CR
| Kaliska Biedronka | 10 | 15:42CR
| Grabowska szkoła | 11 | 15:43CR
| Grabowska Witosa | 12 | 15:44CR
| Grabowska Piaskowa | 13 | 15:45CR
| Grabowska Pruślińska | 14 | 15:46CR
| Grabowska - Jastrzębia | 15 | 15:47CR
| Grabowska Pruślin I | 16 | 15:48CR
| Pruślin | 17 | 15:50CR
| Wtórek PKS | 18 | 15:51C
| | 19 | 15:52C
| | 20 | 15:53C
| | 21 | 15:54C
| | 22 | 15:55C
| | 23 | 15:57C
| Wtórek Sadowie | 24 | 15:58C
| Sadowie n/ż | 25 | 15:59C
| Sadowie Klasztor | 26 | 16:00C
| Sadowie |
|
Powrót | | Następne dojazdy |