Dzisiaj jest: 19-04-2024, Piątek

Szukaj przystanku 07:10

Najbliższe odjazdy
Przystanek: Toruńska Gdańska, QR kod: QR code


RoboczySobotaNiedziele i Święta
LiniaOdjazd za, Kierunek
za: 07 min
o 07:17 Dworzec Autobusowy
#godz.przystanek
107:17 Toruńska Gdańska
207:20 Babina
307:21 Nowy Rynek Babina
407:23 Babina Wodna
507:25 Chopina
607:28 Harcerska
707:30 Poznańska Wojska Polskiego
807:32 Korczak Poznańska
907:33 Korczak Słoneczny Stok
1007:34 Stanczukowskiego Dobrzecka
1107:36 Podmiejska Wyszyńskiego
1207:37 Podmiejska Widok
1307:39 Podmiejska Rondo
1407:42 Dworzec Autobusowy
za: 15 min
o 07:25 Wyszyńskiego Słoneczna
#godz.przystanek
107:25 Toruńska Gdańska
207:28 Plac Jana Pawła II
307:30 Sukiennicza
407:32 Bankowa
507:34 Legionów Handlowa
607:37 Legionów Polna
707:40 Górnośląska Kaliniec
807:42 Górnośląska Galeria Amber
907:44 Wrocławska Netland
1007:45 Wrocławska KLA
1107:46 Wrocławska Zachodnia
1207:49 Al. Woj. Pol. Skoda
1307:52 Skłodowskiej-Curie Woj. Pol.
1407:53 Skłodowskiej-Curie Bursche
1507:54 Armii Krajowej
1607:55 Wojciechowskiego
1707:56 Wyszyńskiego Wojciechowskiego
1807:57 Wyszyńskiego Słoneczna
za: 30 min
o 07:40 Wyszyńskiego Słoneczna
#godz.przystanek
107:40 Toruńska Gdańska
207:43 Plac Jana Pawła II
307:45 Sukiennicza
407:47 Bankowa
507:49 Legionów Handlowa
607:52 Legionów Polna
707:55 Górnośląska Kaliniec
807:57 Górnośląska Galeria Amber
907:59 Wrocławska Netland
1008:00 Wrocławska KLA
1108:01 Wrocławska Zachodnia
1208:04 Al. Woj. Pol. Skoda
1308:07 Skłodowskiej-Curie Woj. Pol.
1408:08 Skłodowskiej-Curie Bursche
1508:09 Armii Krajowej
1608:10 Wojciechowskiego
1708:11 Wyszyńskiego Wojciechowskiego
1808:12 Wyszyńskiego Słoneczna
za: 37 min
o 07:47 Dworzec Autobusowy
#godz.przystanek
107:47 Toruńska Gdańska
207:50 Babina
307:51 Nowy Rynek Babina
407:53 Babina Wodna
507:55 Chopina
607:58 Harcerska
708:00 Poznańska Wojska Polskiego
808:02 Korczak Poznańska
908:03 Korczak Słoneczny Stok
1008:04 Stanczukowskiego Dobrzecka
1108:06 Podmiejska Wyszyńskiego
1208:07 Podmiejska Widok
1308:09 Podmiejska Rondo
1408:12 Dworzec Autobusowy
za: 55 min
o 08:05 Wyszyńskiego Słoneczna
#godz.przystanek
108:05 Toruńska Gdańska
208:08 Plac Jana Pawła II
308:10 Sukiennicza
408:12 Bankowa
508:14 Legionów Handlowa
608:17 Legionów Polna
708:20 Górnośląska Kaliniec
808:22 Górnośląska Galeria Amber
908:24 Wrocławska Netland
1008:25 Wrocławska KLA
1108:26 Wrocławska Zachodnia
1208:29 Al. Woj. Pol. Skoda
1308:32 Skłodowskiej-Curie Woj. Pol.
1408:33 Skłodowskiej-Curie Bursche
1508:34 Armii Krajowej
1608:35 Wojciechowskiego
1708:36 Wyszyńskiego Wojciechowskiego
1808:37 Wyszyńskiego Słoneczna
za: 01:07 godz : min
o 08:17 Dworzec Autobusowy
#godz.przystanek
108:17 Toruńska Gdańska
208:20 Babina
308:21 Nowy Rynek Babina
408:23 Babina Wodna
508:25 Chopina
608:28 Harcerska
708:30 Poznańska Wojska Polskiego
808:33 Korczak Poznańska
908:34 Korczak Słoneczny Stok
1008:36 Stanczukowskiego Dobrzecka
1108:38 Podmiejska Wyszyńskiego
1208:39 Podmiejska Widok
1308:41 Podmiejska Rondo
1408:44 Dworzec Autobusowy
PowrótNastępne dojazdy