Najbliższe odjazdy
Przystanek: Godebskiego Pętla
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23:01 godz : min o 08:06
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:06
| Godebskiego Pętla | 2 | 08:07
| Stawiszyńska Długa | 3 | 08:08
| Stawiszyńska Morelowa | 4 | 08:10
| Żeromskiego | 5 | 08:11
| Tuwima POM | 6 | 08:12
| Tuwima | 7 | 08:13
| Żołnierska | 8 | 08:15
| Stawiszyńska Skarszewska | 9 | 08:16
| Pucka Szpital | 10 | 08:17
| Toruńska Gdańska | 11 | 08:20
| Babina | 12 | 08:21
| Nowy Rynek Babina | 13 | 08:23
| Babina Wodna | 14 | 08:25
| Chopina | 15 | 08:28
| Harcerska | 16 | 08:30
| Poznańska Wojska Polskiego | 17 | 08:33
| Korczak Poznańska | 18 | 08:34
| Korczak Słoneczny Stok | 19 | 08:36
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 20 | 08:38
| Podmiejska Wyszyńskiego | 21 | 08:39
| Podmiejska Widok | 22 | 08:41
| Podmiejska Rondo | 23 | 08:44
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 23:09 godz : min o 08:14
Rozwojowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:14
| Godebskiego Pętla | 2 | 08:15
| Stawiszyńska Długa | 3 | 08:16
| Stawiszyńska Morelowa | 4 | 08:17
| Wyspiańskiego | 5 | 08:19
| Majkowska Kaliszanka | 6 | 08:20
| Majkowska Medix | 7 | 08:23
| 3-go Maja | 8 | 08:25
| Babina | 9 | 08:26
| Nowy Rynek Babina | 10 | 08:28
| Babina Wodna | 11 | 08:30
| Chopina | 12 | 08:32
| Harcerska Rogatka | 13 | 08:34
| Górnośląska Polna | 14 | 08:36
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 08:38
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 08:39
| Podmiejska Rondo | 17 | 08:40
| Podmiejska Widok | 18 | 08:42
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 08:43
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 08:44
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 08:45
| Wojciechowskiego | 22 | 08:46
| Armii Krajowej | 23 | 08:47
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 24 | 08:48
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 25 | 08:52
| Rozwojowa |
|
|
|
za: 23:31 godz : min o 08:36
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:36
| Godebskiego Pętla | 2 | 08:37
| Stawiszyńska Długa | 3 | 08:38
| Stawiszyńska Morelowa | 4 | 08:40
| Żeromskiego | 5 | 08:41
| Tuwima POM | 6 | 08:42
| Tuwima | 7 | 08:43
| Żołnierska | 8 | 08:45
| Stawiszyńska Skarszewska | 9 | 08:46
| Pucka Szpital | 10 | 08:47
| Toruńska Gdańska | 11 | 08:50
| Babina | 12 | 08:51
| Nowy Rynek Babina | 13 | 08:52
| Babina Wodna | 14 | 08:53
| Chopina | 15 | 08:55
| Harcerska | 16 | 08:57
| Poznańska Wojska Polskiego | 17 | 09:00
| Korczak Poznańska | 18 | 09:01
| Korczak Słoneczny Stok | 19 | 09:03
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 20 | 09:05
| Podmiejska Wyszyńskiego | 21 | 09:06
| Podmiejska Widok | 22 | 09:08
| Podmiejska Rondo | 23 | 09:11
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 01 min o 09:06
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:06
| Godebskiego Pętla | 2 | 09:07
| Stawiszyńska Długa | 3 | 09:08
| Stawiszyńska Morelowa | 4 | 09:10
| Żeromskiego | 5 | 09:11
| Tuwima POM | 6 | 09:12
| Tuwima | 7 | 09:13
| Żołnierska | 8 | 09:15
| Stawiszyńska Skarszewska | 9 | 09:16
| Pucka Szpital | 10 | 09:17
| Toruńska Gdańska | 11 | 09:20
| Babina | 12 | 09:21
| Nowy Rynek Babina | 13 | 09:22
| Babina Wodna | 14 | 09:23
| Chopina | 15 | 09:25
| Harcerska | 16 | 09:27
| Poznańska Wojska Polskiego | 17 | 09:30
| Korczak Poznańska | 18 | 09:31
| Korczak Słoneczny Stok | 19 | 09:33
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 20 | 09:35
| Podmiejska Wyszyńskiego | 21 | 09:36
| Podmiejska Widok | 22 | 09:38
| Podmiejska Rondo | 23 | 09:41
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 09 min o 09:14
Rozwojowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:14
| Godebskiego Pętla | 2 | 09:15
| Stawiszyńska Długa | 3 | 09:16
| Stawiszyńska Morelowa | 4 | 09:17
| Wyspiańskiego | 5 | 09:19
| Majkowska Kaliszanka | 6 | 09:20
| Majkowska Medix | 7 | 09:23
| 3-go Maja | 8 | 09:25
| Babina | 9 | 09:26
| Nowy Rynek Babina | 10 | 09:27
| Babina Wodna | 11 | 09:28
| Chopina | 12 | 09:30
| Harcerska Rogatka | 13 | 09:32
| Górnośląska Polna | 14 | 09:34
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 09:36
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 09:37
| Podmiejska Rondo | 17 | 09:38
| Podmiejska Widok | 18 | 09:40
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 09:41
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 09:42
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 09:43
| Wojciechowskiego | 22 | 09:44
| Armii Krajowej | 23 | 09:45
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 24 | 09:46
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 25 | 09:50
| Rozwojowa |
|
|
|
za: 31 min o 09:36
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:36
| Godebskiego Pętla | 2 | 09:37
| Stawiszyńska Długa | 3 | 09:38
| Stawiszyńska Morelowa | 4 | 09:40
| Żeromskiego | 5 | 09:41
| Tuwima POM | 6 | 09:42
| Tuwima | 7 | 09:43
| Żołnierska | 8 | 09:45
| Stawiszyńska Skarszewska | 9 | 09:46
| Pucka Szpital | 10 | 09:47
| Toruńska Gdańska | 11 | 09:50
| Babina | 12 | 09:51
| Nowy Rynek Babina | 13 | 09:52
| Babina Wodna | 14 | 09:53
| Chopina | 15 | 09:55
| Harcerska | 16 | 09:57
| Poznańska Wojska Polskiego | 17 | 10:00
| Korczak Poznańska | 18 | 10:01
| Korczak Słoneczny Stok | 19 | 10:03
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 20 | 10:05
| Podmiejska Wyszyńskiego | 21 | 10:06
| Podmiejska Widok | 22 | 10:08
| Podmiejska Rondo | 23 | 10:11
| Dworzec Autobusowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |