Najbliższe odjazdy
Przystanek: Legionów Polna
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02:48 godz : min o 21:11
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:11
| Legionów Polna | 2 | 21:12
| Legionów Handlowa | 3 | 21:13
| Ułańska | 4 | 21:15
| Bankowa | 5 | 21:17
| Sukiennicza | 6 | 21:19
| Plac Jana Pawła II | 7 | 21:21
| Toruńska Gdańska | 8 | 21:22
| Pucka Szpital | 9 | 21:23
| Stawiszyńska Skarszewska | 10 | 21:24
| Żołnierska | 11 | 21:25
| Tuwima | 12 | 21:26
| Tuwima POM | 13 | 21:27
| Żeromskiego | 14 | 21:29
| Staffa | 15 | 21:30
| Długa Stawiszyńska | 16 | 21:32
| Długa | 17 | 21:33
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 02:53 godz : min o 21:16
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:16
| Legionów Polna | 2 | 21:17
| Legionów Handlowa | 3 | 21:18
| Ułańska | 4 | 21:20
| Bankowa | 5 | 21:22
| Sukiennicza | 6 | 21:23
| Plac Jana Pawła II | 7 | 21:25
| 3-go Maja | 8 | 21:27
| Nowy Rynek Chopina | 9 | 21:29
| Chopina | 10 | 21:31
| Harcerska | 11 | 21:33
| Poznańska Wojska Polskiego | 12 | 21:34
| Poznańska Szpital | 13 | 21:36
| Poznańska Galeria | 14 | 21:37
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 15 | 21:38
| Poznańska Kampus | 16 | 21:40
| Kolonia Kościelna Wieś | 17 | 21:41
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 03:03 godz : min o 21:26
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:26
| Legionów Polna | 2 | 21:27
| Legionów Handlowa | 3 | 21:28
| Nowy Świat Ułańska | 4 | 21:30
| Nowy Świat Rogatka | 5 | 21:33
| Chopina | 6 | 21:34
| Parczewskiego Wodna | 7 | 21:35
| Nowy Rynek Tęcza | 8 | 21:38
| Majkowska Medix | 9 | 21:39
| Długosza | 10 | 21:41
| Złota Haft | 11 | 21:43
| Złota Działki | 12 | 21:44
| Bażancia PUK | 13 | 21:45
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 03:48 godz : min o 22:11
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:11
| Legionów Polna | 2 | 22:12
| Legionów Handlowa | 3 | 22:13
| Ułańska | 4 | 22:15
| Bankowa | 5 | 22:17
| Sukiennicza | 6 | 22:19
| Plac Jana Pawła II | 7 | 22:21
| Toruńska Gdańska | 8 | 22:22
| Pucka Szpital | 9 | 22:23
| Stawiszyńska Skarszewska | 10 | 22:24
| Żołnierska | 11 | 22:25
| Tuwima | 12 | 22:26
| Tuwima POM | 13 | 22:27
| Żeromskiego | 14 | 22:29
| Staffa | 15 | 22:30
| Długa Stawiszyńska | 16 | 22:32
| Długa | 17 | 22:33
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 03:53 godz : min o 22:16
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:16
| Legionów Polna | 2 | 22:17
| Legionów Handlowa | 3 | 22:18
| Ułańska | 4 | 22:20
| Bankowa | 5 | 22:22
| Sukiennicza | 6 | 22:23
| Plac Jana Pawła II | 7 | 22:25
| 3-go Maja | 8 | 22:27
| Nowy Rynek Chopina | 9 | 22:29
| Chopina | 10 | 22:31
| Harcerska | 11 | 22:33
| Poznańska Wojska Polskiego | 12 | 22:34
| Poznańska Szpital | 13 | 22:36
| Poznańska Galeria | 14 | 22:37
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 15 | 22:38
| Poznańska Kampus | 16 | 22:40
| Kolonia Kościelna Wieś | 17 | 22:41
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 04:09 godz : min o 22:32
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:32
| Legionów Polna | 2 | 22:33
| Legionów Handlowa | 3 | 22:34
| Nowy Świat Ułańska | 4 | 22:36
| Nowy Świat Rogatka | 5 | 22:39
| Chopina | 6 | 22:40
| Parczewskiego Wodna | 7 | 22:41
| Parczewskiego | 8 | 22:42
| Plac Jana Pawła II | 9 | 22:44
| 3-go Maja | 10 | 22:47
| Majkowska Medix |
|
Powrót | | Następne dojazdy |