Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Szkoła - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 15:03 godz : min o 06:48
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:48
| Częstochowska Szkoła | 2 | 06:49
| Częstochowska Kalmedica | 3 | 06:50
| Częstochowska Rypinek | 4 | 06:52
| Częstochowska Inkubator | 5 | 06:54
| Częstochowska Teatr | 6 | 06:56
| Sukiennicza | 7 | 06:58
| Plac Jana Pawła II | 8 | 06:59
| Babina | 9 | 07:00
| Nowy Rynek Babina | 10 | 07:02
| Babina Wodna | 11 | 07:04
| Chopina | 12 | 07:06
| Harcerska Rogatka | 13 | 07:08
| Górnośląska Polna | 14 | 07:10
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 07:12
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 07:14
| Podmiejska Rondo | 17 | 07:16
| Podmiejska Widok | 18 | 07:18
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 07:19
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 07:20
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 07:22
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 07:23
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 15:19 godz : min o 07:04
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:04
| Częstochowska Szkoła | 2 | 07:05
| Częstochowska Kalmedica | 3 | 07:06
| Częstochowska Rypinek | 4 | 07:08
| Częstochowska Inkubator | 5 | 07:10
| Częstochowska Teatr | 6 | 07:12
| Sukiennicza | 7 | 07:14
| Plac Jana Pawła II | 8 | 07:15
| Babina | 9 | 07:16
| Nowy Rynek Babina | 10 | 07:18
| Babina Wodna | 11 | 07:20
| Chopina | 12 | 07:22
| Harcerska Rogatka | 13 | 07:24
| Górnośląska Polna | 14 | 07:26
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 07:28
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 07:30
| Podmiejska Rondo | 17 | 07:32
| Podmiejska Widok | 18 | 07:34
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 07:35
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 07:36
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 07:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 07:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 15:42 godz : min o 07:27
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:27
| Częstochowska Szkoła | 2 | 07:28
| Częstochowska Kalmedica | 3 | 07:29
| Częstochowska Rypinek | 4 | 07:31
| Częstochowska Inkubator | 5 | 07:33
| Częstochowska Teatr | 6 | 07:35
| Sukiennicza | 7 | 07:37
| Plac Jana Pawła II | 8 | 07:38
| Babina | 9 | 07:39
| Nowy Rynek Babina | 10 | 07:41
| Babina Wodna | 11 | 07:43
| Chopina | 12 | 07:45
| Harcerska Rogatka | 13 | 07:47
| Górnośląska Polna | 14 | 07:49
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 07:51
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 07:53
| Podmiejska Rondo | 17 | 07:55
| Podmiejska Widok | 18 | 07:57
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 07:58
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 07:59
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 08:01
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 08:02
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 15:49 godz : min o 07:34
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:34
| Częstochowska Szkoła | 2 | 07:35
| Częstochowska Kalmedica | 3 | 07:36
| Częstochowska Rypinek | 4 | 07:38
| Częstochowska Inkubator | 5 | 07:40
| Częstochowska Teatr | 6 | 07:42
| Sukiennicza | 7 | 07:44
| Plac Jana Pawła II | 8 | 07:45
| Babina | 9 | 07:46
| Nowy Rynek Babina | 10 | 07:48
| Babina Wodna | 11 | 07:50
| Chopina | 12 | 07:52
| Harcerska Rogatka | 13 | 07:54
| Górnośląska Polna | 14 | 07:56
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 07:58
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 08:00
| Podmiejska Rondo | 17 | 08:02
| Podmiejska Widok | 18 | 08:04
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 08:05
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 08:06
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 08:08
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 08:09
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 16:14 godz : min o 07:59
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:59
| Częstochowska Szkoła | 2 | 08:00
| Częstochowska Kalmedica | 3 | 08:01
| Częstochowska Rypinek | 4 | 08:03
| Częstochowska Inkubator | 5 | 08:05
| Częstochowska Teatr | 6 | 08:07
| Sukiennicza | 7 | 08:09
| Plac Jana Pawła II | 8 | 08:10
| Babina | 9 | 08:11
| Nowy Rynek Babina | 10 | 08:13
| Babina Wodna | 11 | 08:15
| Chopina | 12 | 08:17
| Harcerska Rogatka | 13 | 08:19
| Górnośląska Polna | 14 | 08:21
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 08:23
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 08:25
| Podmiejska Rondo | 17 | 08:27
| Podmiejska Widok | 18 | 08:29
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 08:30
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 08:31
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 08:33
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 08:34
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 16:46 godz : min o 08:31
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:31
| Częstochowska Szkoła | 2 | 08:32
| Częstochowska Kalmedica | 3 | 08:33
| Częstochowska Rypinek | 4 | 08:35
| Częstochowska Inkubator | 5 | 08:36
| Częstochowska Teatr | 6 | 08:37
| Sukiennicza | 7 | 08:38
| Plac Jana Pawła II | 8 | 08:39
| Babina | 9 | 08:40
| Nowy Rynek Babina | 10 | 08:41
| Babina Wodna | 11 | 08:42
| Chopina | 12 | 08:44
| Harcerska Rogatka | 13 | 08:46
| Górnośląska Polna | 14 | 08:48
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 08:50
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 08:51
| Podmiejska Rondo | 17 | 08:52
| Podmiejska Widok | 18 | 08:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 08:55
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 08:56
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 08:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 08:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |