Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Kalmedica
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 12 min o 15:55
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:55
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 15:56
| Częstochowska Szkoła | 3 | 15:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 15:59
| Częstochowska WSK | 5 | 16:00
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 16:00
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 25 min o 16:08
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:08
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 16:10
| Częstochowska Szkoła | 3 | 16:12
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 16:13
| Częstochowska WSK | 5 | 16:14
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 16:15
| Księżnej Jolanty | 7 | 16:16
| Księżnej Jolanty Most | 8 | 16:17
| Pokrzywnicka Starożytna | 9 | 16:18
| Pokrzywnicka Pasterska | 10 | 16:19
| Pokrzywnicka Miodowa | 11 | 16:20
| Pokrzywnicka Tama | 12 | 16:21
| Szałe KTW | 13 | 16:22
| Szałe Przystań | 14 | 16:24
| Szałe Klub | 15 | 16:25
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 31 min o 16:14
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:14
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 16:15
| Częstochowska Szkoła | 3 | 16:17
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 16:18
| Częstochowska WSK | 5 | 16:19
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 16:21
| Częstochowska Giełda | 7 | 16:23
| Rzymska Piwonice | 8 | 16:25
| Rzymska Celtycka | 9 | 16:27
| Rzymska Romańska | 10 | 16:28
| Romańska Wenedów | 11 | 16:30
| Romańska Szkoła | 12 | 16:32
| Romańska Pętla | 13 | 16:33
| Zachodnia Celtycka | 14 | 16:34
| Zachodnia | 15 | 16:35
| Zachodnia Działki | 16 | 16:37
| Obozowa Pętla | 17 | 16:38
| Obozowa Wega | 18 | 16:39
| Obozowa Centrozłom | 19 | 16:40
| Obozowa Przychodnia | 20 | 16:42
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 42 min o 16:25
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:25
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 16:26
| Częstochowska Szkoła | 3 | 16:28
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 16:29
| Częstochowska WSK | 5 | 16:30
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 16:31
| Księżnej Jolanty | 7 | 16:32
| Księżnej Jolanty Most | 8 | 16:34
| Starożytna Osadnicza | 9 | 16:36
| Starożytna Szałasowa | 10 | 16:37
| Starożytna Bizantyjska | 11 | 16:38
| Wolica Las | 12 | 16:40
| Borek I | 13 | 16:42
| |
|
|
|
za: 01:01 godz : min o 16:44
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:44
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 16:45
| Częstochowska Szkoła | 3 | 16:47
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 16:48
| Częstochowska WSK | 5 | 16:49
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 16:51
| Częstochowska Giełda | 7 | 16:53
| Rzymska Piwonice | 8 | 16:55
| Rzymska Celtycka | 9 | 16:57
| Rzymska Romańska | 10 | 16:58
| Romańska Wenedów | 11 | 17:00
| Romańska Szkoła | 12 | 17:02
| Romańska Pętla | 13 | 17:03
| Zachodnia Celtycka | 14 | 17:04
| Zachodnia | 15 | 17:04
| Zachodnia Działki | 16 | 17:07
| Obozowa Pętla | 17 | 17:08
| Obozowa Wega | 18 | 17:08
| Obozowa Centrozłom | 19 | 17:10
| Obozowa Przychodnia | 20 | 17:12
| Górnośląska Galeria Amber | 21 | 17:13
| Podmiejska Rondo | 22 | 17:14
| Podmiejska Widok | 23 | 17:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 24 | 17:17
| Wyszyńskiego Kościół | 25 | 17:18
| Wyszyńskiego Arena | 26 | 17:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 27 | 17:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:27 godz : min o 17:10
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:10
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 17:11
| Częstochowska Szkoła | 3 | 17:13
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 17:14
| Częstochowska WSK | 5 | 17:15
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 17:16
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
Powrót | | Następne dojazdy |