Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łódzka Winiary
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23:26 godz : min o 15:02
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:02
| Łódzka Winiary | 2 | 15:03
| Łódzka Lubelska | 3 | 15:04
| Łódzka Winiary Sieradzka | 4 | 15:05
| Łódzka Winiary Fabryka | 5 | 15:06
| Łódzka Tyniec | 6 | 15:08
| Łódzka Miła | 7 | 15:09
| Łódzka OSRiR | 8 | 15:11
| Łódzka Warszawska | 9 | 15:13
| Babina | 10 | 15:14
| Nowy Rynek Babina | 11 | 15:15
| Babina Wodna | 12 | 15:16
| Chopina | 13 | 15:18
| Harcerska Rogatka | 14 | 15:20
| Górnośląska Polna | 15 | 15:22
| Górnośląska Kaliniec | 16 | 15:24
| Górnośląska Galeria Amber | 17 | 15:25
| Podmiejska Rondo | 18 | 15:26
| Podmiejska Widok | 19 | 15:28
| Wyszyńskiego Przychodnia | 20 | 15:29
| Wyszyńskiego Kościół | 21 | 15:30
| Wyszyńskiego Arena | 22 | 15:32
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 23 | 15:33
| Szapocznikow Dobrzecka | 24 | 15:35
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 25 | 15:37
| Korczak Słoneczny Stok | 26 | 15:38
| Korczak Poznańska | 27 | 15:39
| Poznańska Szpital | 28 | 15:41
| Poznańska Galeria | 29 | 15:42
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 30 | 15:43
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 23:54 godz : min o 15:30
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:30
| Łódzka Winiary | 2 | 15:31
| Łódzka Lubelska | 3 | 15:32
| Łódzka Winiary Sieradzka | 4 | 15:33
| Łódzka Winiary Fabryka | 5 | 15:34
| Łódzka Tyniec | 6 | 15:36
| Łódzka Miła | 7 | 15:37
| Łódzka OSRiR | 8 | 15:39
| Łódzka Warszawska | 9 | 15:42
| Plac Jana Pawła II | 10 | 15:43
| Sukiennicza | 11 | 15:44
| Bankowa | 12 | 15:46
| Legionów Handlowa | 13 | 15:48
| Legionów Polna | 14 | 15:50
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 15:52
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 15:53
| Podmiejska Rondo | 17 | 15:54
| Podmiejska Widok | 18 | 15:56
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 15:57
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 15:58
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 16:00
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 16:00
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 26 min o 16:02
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:02
| Łódzka Winiary | 2 | 16:03
| Łódzka Lubelska | 3 | 16:04
| Łódzka Winiary Sieradzka | 4 | 16:04
| Łódzka Winiary Fabryka | 5 | 16:06
| Łódzka Tyniec | 6 | 16:08
| Łódzka Miła | 7 | 16:08
| Łódzka OSRiR | 8 | 16:11
| Łódzka Warszawska | 9 | 16:13
| Babina | 10 | 16:14
| Nowy Rynek Babina | 11 | 16:15
| Babina Wodna | 12 | 16:16
| Chopina | 13 | 16:18
| Harcerska Rogatka | 14 | 16:20
| Górnośląska Polna | 15 | 16:22
| Górnośląska Kaliniec | 16 | 16:24
| Górnośląska Galeria Amber | 17 | 16:25
| Podmiejska Rondo | 18 | 16:26
| Podmiejska Widok | 19 | 16:28
| Wyszyńskiego Przychodnia | 20 | 16:29
| Wyszyńskiego Kościół | 21 | 16:30
| Wyszyńskiego Arena | 22 | 16:32
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 23 | 16:33
| Szapocznikow Dobrzecka | 24 | 16:35
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 25 | 16:37
| Korczak Słoneczny Stok | 26 | 16:38
| Korczak Poznańska | 27 | 16:39
| Poznańska Szpital | 28 | 16:41
| Poznańska Galeria | 29 | 16:42
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 30 | 16:43
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 54 min o 16:30
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:30
| Łódzka Winiary | 2 | 16:31
| Łódzka Lubelska | 3 | 16:32
| Łódzka Winiary Sieradzka | 4 | 16:33
| Łódzka Winiary Fabryka | 5 | 16:34
| Łódzka Tyniec | 6 | 16:36
| Łódzka Miła | 7 | 16:37
| Łódzka OSRiR | 8 | 16:39
| Łódzka Warszawska | 9 | 16:42
| Plac Jana Pawła II | 10 | 16:43
| Sukiennicza | 11 | 16:44
| Bankowa | 12 | 16:46
| Legionów Handlowa | 13 | 16:48
| Legionów Polna | 14 | 16:50
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 16:52
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 16:53
| Podmiejska Rondo | 17 | 16:54
| Podmiejska Widok | 18 | 16:56
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 16:57
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 16:58
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 17:00
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 17:00
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:26 godz : min o 17:02
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:02
| Łódzka Winiary | 2 | 17:03
| Łódzka Lubelska | 3 | 17:04
| Łódzka Winiary Sieradzka | 4 | 17:04
| Łódzka Winiary Fabryka | 5 | 17:06
| Łódzka Tyniec | 6 | 17:08
| Łódzka Miła | 7 | 17:08
| Łódzka OSRiR | 8 | 17:11
| Łódzka Warszawska | 9 | 17:13
| Babina | 10 | 17:14
| Nowy Rynek Babina | 11 | 17:15
| Babina Wodna | 12 | 17:16
| Chopina | 13 | 17:18
| Harcerska Rogatka | 14 | 17:20
| Górnośląska Polna | 15 | 17:22
| Górnośląska Kaliniec | 16 | 17:24
| Górnośląska Galeria Amber | 17 | 17:25
| Podmiejska Rondo | 18 | 17:26
| Podmiejska Widok | 19 | 17:28
| Wyszyńskiego Przychodnia | 20 | 17:29
| Wyszyńskiego Kościół | 21 | 17:30
| Wyszyńskiego Arena | 22 | 17:32
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 23 | 17:33
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:54 godz : min o 17:30
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:30
| Łódzka Winiary | 2 | 17:31
| Łódzka Lubelska | 3 | 17:32
| Łódzka Winiary Sieradzka | 4 | 17:33
| Łódzka Winiary Fabryka | 5 | 17:34
| Łódzka Tyniec | 6 | 17:36
| Łódzka Miła | 7 | 17:37
| Łódzka OSRiR | 8 | 17:39
| Łódzka Warszawska | 9 | 17:42
| Plac Jana Pawła II | 10 | 17:43
| Sukiennicza | 11 | 17:44
| Bankowa | 12 | 17:46
| Legionów Handlowa | 13 | 17:48
| Legionów Polna | 14 | 17:50
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 17:52
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 17:53
| Podmiejska Rondo | 17 | 17:54
| Podmiejska Widok | 18 | 17:56
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 17:57
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 17:58
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 18:00
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 18:00
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |