Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łódzka Winiary
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 19:35 godz : min o 12:16
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:16
| Łódzka Winiary | 2 | 12:17
| Łódzka Lubelska | 3 | 12:18
| Łódzka Winiary Sieradzka | 4 | 12:19
| Łódzka Winiary Fabryka | 5 | 12:20
| Łódzka Tyniec | 6 | 12:22
| Łódzka Miła | 7 | 12:23
| Łódzka OSRiR | 8 | 12:25
| Łódzka Warszawska | 9 | 12:29
| Plac Jana Pawła II | 10 | 12:31
| Sukiennicza | 11 | 12:32
| Bankowa | 12 | 12:34
| Legionów Handlowa | 13 | 12:37
| Legionów Polna | 14 | 12:39
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 12:41
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 12:42
| Podmiejska Rondo | 17 | 12:43
| Podmiejska Widok | 18 | 12:45
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 12:46
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 12:47
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 12:49
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 12:50
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 19:43 godz : min o 12:24
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:24
| Łódzka Winiary | 2 | 12:25
| Łódzka Lubelska | 3 | 12:26
| Łódzka Winiary Sieradzka | 4 | 12:27
| Łódzka Winiary Fabryka | 5 | 12:28
| Łódzka Tyniec | 6 | 12:30
| Łódzka Miła | 7 | 12:31
| Łódzka OSRiR | 8 | 12:33
| Łódzka Warszawska | 9 | 12:36
| Babina | 10 | 12:38
| Nowy Rynek Chopina | 11 | 12:40
| Chopina | 12 | 12:42
| Harcerska Rogatka | 13 | 12:44
| Lipowa | 14 | 12:46
| Nowy Świat UAM | 15 | 12:47
| Częstochowska Rypinek | 16 | 12:48
| Kordeckiego | 17 | 12:50
| Polna Skalmierzycka | 18 | 12:51
| Kresowa | 19 | 12:52
| Spółdzielcza | 20 | 12:53
| Tatrzańska Karpacka | 21 | 12:54
| Grunwaldzka Karpacka | 22 | 12:55
| Grunwaldzka Torowa | 23 | 12:57
| Górnośląska Galeria Amber | 24 | 12:58
| Podmiejska Rondo | 25 | 12:59
| Podmiejska Widok | 26 | 13:01
| Wyszyńskiego Przychodnia | 27 | 13:02
| Wyszyńskiego Kościół | 28 | 13:03
| Wyszyńskiego Arena | 29 | 13:05
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 30 | 13:06
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 19:55 godz : min o 12:36
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:36
| Łódzka Winiary | 2 | 12:37
| Łódzka Lubelska | 3 | 12:38
| Łódzka Winiary Sieradzka | 4 | 12:39
| Łódzka Winiary Fabryka | 5 | 12:40
| Łódzka Tyniec | 6 | 12:42
| Łódzka Miła | 7 | 12:43
| Łódzka OSRiR | 8 | 12:45
| Łódzka Warszawska | 9 | 12:48
| Babina | 10 | 12:49
| Nowy Rynek Babina | 11 | 12:50
| Babina Wodna | 12 | 12:51
| Chopina | 13 | 12:53
| Harcerska Rogatka | 14 | 12:55
| Górnośląska Polna | 15 | 12:57
| Górnośląska Kaliniec | 16 | 12:59
| Górnośląska Galeria Amber | 17 | 13:00
| Podmiejska Rondo | 18 | 13:01
| Podmiejska Widok | 19 | 13:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 20 | 13:04
| Wyszyńskiego Kościół | 21 | 13:05
| Wyszyńskiego Arena | 22 | 13:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 23 | 13:08
| Szapocznikow Dobrzecka | 24 | 13:10
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 25 | 13:12
| Korczak Słoneczny Stok | 26 | 13:13
| Korczak Poznańska | 27 | 13:14
| Poznańska Szpital | 28 | 13:16
| Poznańska Galeria | 29 | 13:17
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 30 | 13:18
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 20:05 godz : min o 12:46
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:46
| Łódzka Winiary | 2 | 12:47
| Łódzka Lubelska | 3 | 12:48
| Łódzka Winiary Sieradzka | 4 | 12:49
| Łódzka Winiary Fabryka | 5 | 12:50
| Łódzka Tyniec | 6 | 12:52
| Łódzka Miła | 7 | 12:53
| Łódzka OSRiR | 8 | 12:55
| Łódzka Warszawska | 9 | 12:59
| Plac Jana Pawła II | 10 | 13:01
| Sukiennicza | 11 | 13:02
| Bankowa | 12 | 13:04
| Legionów Handlowa | 13 | 13:07
| Legionów Polna | 14 | 13:09
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 13:11
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 13:12
| Podmiejska Rondo | 17 | 13:13
| Podmiejska Widok | 18 | 13:15
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 13:16
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 13:17
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 13:19
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 13:20
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 20:25 godz : min o 13:06
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:06
| Łódzka Winiary | 2 | 13:07
| Łódzka Lubelska | 3 | 13:08
| Łódzka Winiary Sieradzka | 4 | 13:09
| Łódzka Winiary Fabryka | 5 | 13:10
| Łódzka Tyniec | 6 | 13:12
| Łódzka Miła | 7 | 13:13
| Łódzka OSRiR | 8 | 13:15
| Łódzka Warszawska | 9 | 13:18
| Babina | 10 | 13:19
| Nowy Rynek Babina | 11 | 13:20
| Babina Wodna | 12 | 13:21
| Chopina | 13 | 13:23
| Harcerska Rogatka | 14 | 13:25
| Górnośląska Polna | 15 | 13:27
| Górnośląska Kaliniec | 16 | 13:29
| Górnośląska Galeria Amber | 17 | 13:30
| Podmiejska Rondo | 18 | 13:31
| Podmiejska Widok | 19 | 13:33
| Wyszyńskiego Przychodnia | 20 | 13:34
| Wyszyńskiego Kościół | 21 | 13:35
| Wyszyńskiego Arena | 22 | 13:37
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 23 | 13:38
| Szapocznikow Dobrzecka | 24 | 13:40
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 25 | 13:42
| Korczak Słoneczny Stok | 26 | 13:43
| Korczak Poznańska | 27 | 13:44
| Poznańska Szpital | 28 | 13:46
| Poznańska Galeria | 29 | 13:47
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 30 | 13:48
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 20:35 godz : min o 13:16
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:16
| Łódzka Winiary | 2 | 13:17
| Łódzka Lubelska | 3 | 13:18
| Łódzka Winiary Sieradzka | 4 | 13:19
| Łódzka Winiary Fabryka | 5 | 13:20
| Łódzka Tyniec | 6 | 13:22
| Łódzka Miła | 7 | 13:23
| Łódzka OSRiR | 8 | 13:25
| Łódzka Warszawska | 9 | 13:29
| Plac Jana Pawła II | 10 | 13:31
| Sukiennicza | 11 | 13:32
| Bankowa | 12 | 13:34
| Legionów Handlowa | 13 | 13:37
| Legionów Polna | 14 | 13:39
| Górnośląska Kaliniec | 15 | 13:41
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 13:42
| Podmiejska Rondo | 17 | 13:43
| Podmiejska Widok | 18 | 13:45
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 13:46
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 13:47
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 13:49
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 13:50
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |