Najbliższe odjazdy
Przystanek: Babina - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23:23 godz : min o 12:30
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:30
| Babina | 2 | 12:32
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 12:34
| Chopina | 4 | 12:36
| Harcerska | 5 | 12:38
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 6 | 12:40
| Dobrzecka Reja | 7 | 12:41
| Widok Mickiewicza | 8 | 12:42
| Serbinowska Widok | 9 | 12:44
| Serbinowska Młynarska | 10 | 12:46
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 12:47
| Podmiejska Rondo | 12 | 12:49
| Al. Woj. Pol. Rondo | 13 | 12:50
| Al. Woj. Pol. STW | 14 | 12:51
| Al. Woj. Pol. Big Star | 15 | 12:53
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 16 | 12:54
| Armii Krajowej | 17 | 12:55
| Wojciechowskiego | 18 | 12:56
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 12:57
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 23:53 godz : min o 13:00
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:00
| Babina | 2 | 13:02
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 13:04
| Chopina | 4 | 13:06
| Harcerska | 5 | 13:08
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 6 | 13:10
| Dobrzecka Reja | 7 | 13:11
| Widok Mickiewicza | 8 | 13:12
| Serbinowska Widok | 9 | 13:14
| Serbinowska Młynarska | 10 | 13:16
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 13:17
| Podmiejska Rondo | 12 | 13:19
| Al. Woj. Pol. Rondo | 13 | 13:20
| Al. Woj. Pol. STW | 14 | 13:21
| Al. Woj. Pol. Big Star | 15 | 13:23
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 16 | 13:24
| Armii Krajowej | 17 | 13:25
| Wojciechowskiego | 18 | 13:26
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 13:27
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 23 min o 13:30
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:30
| Babina | 2 | 13:32
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 13:34
| Chopina | 4 | 13:36
| Harcerska | 5 | 13:38
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 6 | 13:40
| Dobrzecka Reja | 7 | 13:41
| Widok Mickiewicza | 8 | 13:42
| Serbinowska Widok | 9 | 13:44
| Serbinowska Młynarska | 10 | 13:46
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 13:47
| Podmiejska Rondo | 12 | 13:49
| Al. Woj. Pol. Rondo | 13 | 13:50
| Al. Woj. Pol. STW | 14 | 13:51
| Al. Woj. Pol. Big Star | 15 | 13:53
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 16 | 13:54
| Armii Krajowej | 17 | 13:55
| Wojciechowskiego | 18 | 13:56
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 13:57
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 53 min o 14:00
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:00
| Babina | 2 | 14:02
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 14:04
| Chopina | 4 | 14:07
| Harcerska | 5 | 14:09
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 6 | 14:11
| Dobrzecka Reja | 7 | 14:12
| Widok Mickiewicza | 8 | 14:13
| Serbinowska Widok | 9 | 14:15
| Serbinowska Młynarska | 10 | 14:17
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 14:19
| Podmiejska Rondo | 12 | 14:21
| Al. Woj. Pol. Rondo | 13 | 14:22
| Al. Woj. Pol. STW | 14 | 14:23
| Al. Woj. Pol. Big Star | 15 | 14:25
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 16 | 14:26
| Armii Krajowej | 17 | 14:27
| Wojciechowskiego | 18 | 14:28
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 14:29
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:24 godz : min o 14:31
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:31
| Babina | 2 | 14:33
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 14:35
| Chopina | 4 | 14:38
| Harcerska | 5 | 14:40
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 6 | 14:42
| Dobrzecka Reja | 7 | 14:43
| Widok Mickiewicza | 8 | 14:44
| Serbinowska Widok | 9 | 14:46
| Serbinowska Młynarska | 10 | 14:48
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 14:50
| Podmiejska Rondo | 12 | 14:52
| Al. Woj. Pol. Rondo | 13 | 14:53
| Al. Woj. Pol. STW | 14 | 14:54
| Al. Woj. Pol. Big Star | 15 | 14:56
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 16 | 14:57
| Armii Krajowej | 17 | 14:58
| Wojciechowskiego | 18 | 14:59
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 15:00
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:54 godz : min o 15:01
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:01
| Babina | 2 | 15:03
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 15:05
| Chopina | 4 | 15:08
| Harcerska | 5 | 15:10
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 6 | 15:12
| Dobrzecka Reja | 7 | 15:13
| Widok Mickiewicza | 8 | 15:14
| Serbinowska Widok | 9 | 15:16
| Serbinowska Młynarska | 10 | 15:18
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 15:20
| Podmiejska Rondo | 12 | 15:22
| Al. Woj. Pol. Rondo | 13 | 15:23
| Al. Woj. Pol. STW | 14 | 15:24
| Al. Woj. Pol. Big Star | 15 | 15:26
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 16 | 15:27
| Armii Krajowej | 17 | 15:28
| Wojciechowskiego | 18 | 15:29
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 15:30
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |