Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łódzka Winiary Fabryka
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04:10 godz : min o 21:36
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:36
| Łódzka Winiary Fabryka | 2 | 21:37
| Łódzka Tyniec | 3 | 21:39
| Łódzka Miła | 4 | 21:40
| Łódzka OSRiR | 5 | 21:42
| Łódzka Warszawska | 6 | 21:44
| Babina | 7 | 21:45
| Nowy Rynek Babina | 8 | 21:46
| Babina Wodna | 9 | 21:47
| Chopina | 10 | 21:49
| Harcerska Rogatka | 11 | 21:51
| Górnośląska Polna | 12 | 21:53
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 21:55
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 21:56
| Podmiejska Rondo | 15 | 21:57
| Podmiejska Widok | 16 | 21:59
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 22:00
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 22:00
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 22:03
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 22:04
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04:24 godz : min o 21:50
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:50
| Łódzka Winiary Fabryka | 2 | 21:51
| Łódzka Tyniec | 3 | 21:53
| Łódzka Miła | 4 | 21:54
| Łódzka OSRiR | 5 | 21:56
| Łódzka Warszawska | 6 | 21:59
| Plac Jana Pawła II | 7 | 22:00
| Sukiennicza | 8 | 22:00
| Bankowa | 9 | 22:03
| Legionów Handlowa | 10 | 22:04
| Legionów Polna | 11 | 22:07
| Górnośląska Kaliniec | 12 | 22:08
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 22:10
| Podmiejska Rondo | 14 | 22:11
| Podmiejska Widok | 15 | 22:13
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 22:14
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 22:15
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 22:17
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 22:18
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04:55 godz : min o 22:21
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:21
| Łódzka Winiary Fabryka | 2 | 22:22
| Łódzka Tyniec | 3 | 22:24
| Łódzka Miła | 4 | 22:25
| Łódzka OSRiR | 5 | 22:27
| Łódzka Warszawska | 6 | 22:29
| Babina | 7 | 22:30
| Nowy Rynek Babina | 8 | 22:31
| Babina Wodna | 9 | 22:32
| Chopina | 10 | 22:34
| Harcerska Rogatka | 11 | 22:36
| Górnośląska Polna | 12 | 22:38
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 22:40
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 22:41
| Podmiejska Rondo | 15 | 22:42
| Podmiejska Widok | 16 | 22:44
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 22:45
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 22:46
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 22:48
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 22:49
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 05:00 godz : min o 22:26
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:26
| Łódzka Winiary Fabryka | 2 | 22:27
| Łódzka Tyniec | 3 | 22:29
| Łódzka Miła | 4 | 22:30
| Łódzka OSRiR | 5 | 22:32
| Łódzka Warszawska | 6 | 22:34
| Babina | 7 | 22:35
| Nowy Rynek Babina | 8 | 22:36
| Babina Wodna | 9 | 22:37
| Chopina | 10 | 22:39
| Harcerska Rogatka | 11 | 22:41
| Górnośląska Polna | 12 | 22:43
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 22:45
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 22:46
| Podmiejska Rondo | 15 | 22:47
| Podmiejska Widok | 16 | 22:49
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 22:50
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 22:51
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 22:53
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 22:54
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 05:40 godz : min o 23:06
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 23:06
| Łódzka Winiary Fabryka | 2 | 23:07
| Łódzka Tyniec | 3 | 23:08
| Łódzka Miła | 4 | 23:10
| Łódzka OSRiR | 5 | 23:12
| Łódzka Warszawska | 6 | 23:14
| Babina | 7 | 23:15
| Nowy Rynek Babina | 8 | 23:16
| Babina Wodna | 9 | 23:17
| Chopina | 10 | 23:19
| Harcerska Rogatka | 11 | 23:21
| Górnośląska Polna | 12 | 23:23
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 23:25
| |
|
|
|
za: 05:45 godz : min o 23:11
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 23:11
| Łódzka Winiary Fabryka | 2 | 23:12
| Łódzka Tyniec | 3 | 23:13
| Łódzka Miła | 4 | 23:14
| Łódzka OSRiR | 5 | 23:16
| Łódzka Warszawska | 6 | 23:18
| Babina | 7 | 23:19
| Nowy Rynek Babina | 8 | 23:20
| Babina Wodna | 9 | 23:21
| Chopina | 10 | 23:23
| Harcerska | 11 | 23:25
| Poznańska Wojska Polskiego | 12 | 23:26
| Poznańska Szpital | 13 | 23:28
| Poznańska Wojska Polskiego | 14 | 23:30
| Harcerska | 15 | 23:31
| Harcerska Rogatka | 16 | 23:33
| Górnośląska Polna | 17 | 23:34
| Górnośląska Kaliniec | 18 | 23:36
| Górnośląska Galeria Amber | 19 | 23:37
| Podmiejska Rondo | 20 | 23:38
| Podmiejska Widok | 21 | 23:40
| Wyszyńskiego Przychodnia | 22 | 23:41
| Wyszyńskiego Kościół | 23 | 23:42
| Wyszyńskiego Arena | 24 | 23:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 25 | 23:44
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |