Najbliższe odjazdy
Przystanek: Nowy Świat Rogatka
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 16:44 godz : min o 11:45
Rajskowska Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:45
| Nowy Świat Rogatka | 2 | 11:48
| Chopina | 3 | 11:49
| Parczewskiego Wodna | 4 | 11:50
| Parczewskiego | 5 | 11:52
| Plac Jana Pawła II | 6 | 11:55
| Niemojowskich WORD | 7 | 11:56
| Niemojowskich Szkoła | 8 | 11:57
| Szlak Bursztynowy Łódzka | 9 | 11:59
| Łódzka Miła | 10 | 12:01
| Rajskowska Dolna | 11 | 12:02
| Rajskowska Stolarska | 12 | 12:03
| Rajskowska Rzeczna | 13 | 12:04
| Rajskowska Saperska | 14 | 12:05
| Rajskowska Pętla |
|
|
|
za: 16:55 godz : min o 11:56
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:56
| Nowy Świat Rogatka | 2 | 11:58
| Śródmiejska Złoty Róg | 3 | 11:59
| Sukiennicza | 4 | 12:01
| Plac Jana Pawła II | 5 | 12:03
| 3-go Maja | 6 | 12:06
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 17:00 godz : min o 12:01
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:01
| Nowy Świat Rogatka | 2 | 12:04
| Chopina | 3 | 12:05
| Parczewskiego Wodna | 4 | 12:06
| Parczewskiego | 5 | 12:08
| Plac Jana Pawła II | 6 | 12:10
| 3-go Maja | 7 | 12:13
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 17:15 godz : min o 12:16
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:16
| Nowy Świat Rogatka | 2 | 12:19
| Chopina | 3 | 12:20
| Parczewskiego Wodna | 4 | 12:22
| Nowy Rynek Tęcza | 5 | 12:25
| Majkowska Medix | 6 | 12:26
| Długosza | 7 | 12:28
| Złota Haft | 8 | 12:30
| Złota Działki | 9 | 12:31
| Bażancia PUK | 10 | 12:32
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 17:30 godz : min o 12:31
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:31
| Nowy Świat Rogatka | 2 | 12:34
| Chopina | 3 | 12:35
| Parczewskiego Wodna | 4 | 12:36
| Parczewskiego | 5 | 12:38
| Plac Jana Pawła II | 6 | 12:40
| 3-go Maja | 7 | 12:43
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 17:44 godz : min o 12:45
Rajskowska Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:45
| Nowy Świat Rogatka | 2 | 12:48
| Chopina | 3 | 12:49
| Parczewskiego Wodna | 4 | 12:50
| Parczewskiego | 5 | 12:52
| Plac Jana Pawła II | 6 | 12:55
| Niemojowskich WORD | 7 | 12:56
| Niemojowskich Szkoła | 8 | 12:57
| Szlak Bursztynowy Łódzka | 9 | 12:59
| Łódzka Miła | 10 | 13:01
| Rajskowska Dolna | 11 | 13:02
| Rajskowska Stolarska | 12 | 13:03
| Rajskowska Rzeczna | 13 | 13:04
| Rajskowska Saperska | 14 | 13:05
| Rajskowska Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |