Najbliższe odjazdy
Przystanek: Chopina
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 09:36 godz : min o 06:15
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:15
| Chopina | 2 | 06:16
| Parczewskiego Wodna | 3 | 06:17
| Parczewskiego | 4 | 06:18
| Plac Jana Pawła II | 5 | 06:19
| Sukiennicza | 6 | 06:20
| Bankowa | 7 | 06:22
| Legionów Handlowa | 8 | 06:24
| Legionów Polna | 9 | 06:26
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 06:28
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 06:29
| Podmiejska Rondo | 12 | 06:31
| Al. Woj. Pol. Rondo | 13 | 06:32
| Al. Woj. Pol. STW | 14 | 06:33
| Al. Woj. Pol. Big Star | 15 | 06:35
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 16 | 06:36
| Armii Krajowej | 17 | 06:37
| Wojciechowskiego | 18 | 06:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 06:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 09:44 godz : min o 06:23
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:23
| Chopina | 2 | 06:24
| Parczewskiego Wodna | 3 | 06:25
| Parczewskiego | 4 | 06:26
| Plac Jana Pawła II | 5 | 06:28
| Łódzka Warszawska | 6 | 06:30
| Łódzka OSRiR | 7 | 06:31
| Łódzka Sportowa | 8 | 06:32
| Łódzka Miła | 9 | 06:33
| Łódzka Tyniec | 10 | 06:35
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 06:37
| Łódzka Lubelska | 12 | 06:38
| Łódzka Winiary | 13 | 06:39
| Łódzka Okrąglicka | 14 | 06:40
| Zduny | 15 | 06:42
| Opatówek Dróżnik | 16 | 06:44
| Opatówek Hellena | 17 | 06:45
| Opatówek Szkoła | 18 | 06:46
| Opatówek |
|
|
|
za: 10:02 godz : min o 06:41
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:41
| Chopina | 2 | 06:42
| Parczewskiego Wodna | 3 | 06:43
| Parczewskiego | 4 | 06:44
| Plac Jana Pawła II | 5 | 06:46
| Toruńska Gdańska | 6 | 06:47
| Pucka Szpital | 7 | 06:48
| Stawiszyńska Skarszewska | 8 | 06:49
| Żołnierska | 9 | 06:50
| Tuwima | 10 | 06:51
| Tuwima POM | 11 | 06:52
| Żeromskiego | 12 | 06:53
| Morelowa Stawiszyńska | 13 | 06:54
| Stawiszyńska Długa | 14 | 06:56
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 10:03 godz : min o 06:42
Pucka Szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:42
| Chopina | 2 | 06:43
| Parczewskiego Wodna | 3 | 06:44
| Parczewskiego | 4 | 06:45
| Plac Jana Pawła II | 5 | 06:47
| Warszawska Niemojowskich | 6 | 06:48
| Warszawska Moniuszki | 7 | 06:49
| Warszawska Lecznica | 8 | 06:50
| Warszawska Schronisko | 9 | 06:52
| Botaniczna | 10 | 06:53
| Borkowska Działki | 11 | 06:54
| Borkowska | 12 | 06:55
| Skarszewska Topolowa | 13 | 06:56
| Skarszewska Gdyńska | 14 | 06:57
| Pucka Szpital |
|
|
|
za: 10:23 godz : min o 07:02
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:02
| Chopina | 2 | 07:03
| Parczewskiego Wodna | 3 | 07:04
| Parczewskiego | 4 | 07:05
| Plac Jana Pawła II | 5 | 07:07
| Niemojowskich WORD | 6 | 07:08
| Niemojowskich Szkoła | 7 | 07:09
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 8 | 07:10
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 9 | 07:11
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 10:24 godz : min o 07:03
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:03
| Chopina | 2 | 07:04
| Parczewskiego Wodna | 3 | 07:05
| Parczewskiego | 4 | 07:06
| Plac Jana Pawła II | 5 | 07:08
| Łódzka Warszawska | 6 | 07:10
| Łódzka OSRiR | 7 | 07:11
| Łódzka Sportowa | 8 | 07:12
| Łódzka Miła | 9 | 07:13
| Łódzka Tyniec | 10 | 07:15
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 07:17
| Łódzka Lubelska | 12 | 07:18
| Łódzka Winiary | 13 | 07:19
| Kołobrzeska Okrąglicka | 14 | 07:21
| Połaniecka | 15 | 07:22
| Chocimska | 16 | 07:24
| Lubelska Winiary | 17 | 07:25
| Leśna | 18 | 07:26
| Leśna Winiary Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |